Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli verekedés...

Családon belüli verekedés összekapás kiabálasok majdnem napi szinten elvehetik a gyerekem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
El. Veszélyeztetitek a gyereketeket.
2017. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elvehetik. Egyébként hány éves gyerekről van szó?
2017. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Bizony elvehetik!

Muszáj verekedni, ordítozni? Teljesen tönkreteszitek a gyerek lelkét, amit sosem fog kiheverni! Nem is érdemlitek meg, hogy szülők lehettek...

2017. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Engem bántanak provokálnak elköltözési lehetőségünk 0,segítségünk 0, 26éves vagyok anyám beleröhögött a képembe hogy a párom végignézi a mindennapi harcunkat és hogy elfog hagyni nem birtam tovább és ellöktem ami látszik is ő is megszoritotta a kezem nekem nem látszik a párom szedett szét minket ő viszont engem fellökött hogy legalább én legyek észnél ne hagyjam magam de ilyet se csináljak,arra jutottam elmennék a gyerekemmel otthonba ahol nem bántanak és talán segítenek is... max a kapcsolatom :( ezvan pokol 1 életünk van a szülőknél de nem fogom hagyni magunkat!
2017. szept. 19. 20:06
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Előző, de nagy hős vagy. Úgy tökön rúgnálak, hogy a fal adná a másikat.

Kérdező, neked is nagyon kellett a gyerek, legalább annyi eszed legyen hogy ne csinálj másikat.

2017. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyi családsegítő szolgálattól kérjél segítséget. Anyádéktól valahogy el kéne jönnötök, de ebből a leírásból nem az derül ki, hogy a pároddal viszont jó lenne a viszonyod. Ő nem bánt?
2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Utolsó!

Tudod, el lehet válni. Ja, hogy akkor nem lenne, akit tudsz ütni, meg aki kiszolgál.

Hagyd már ezt az bugyuta szöveget, hogy a nő is agresszor. Igen, van ilyen. Ez vitathatatlan. A családon belüli erőszak minden formáját elítélem.

Azonban ameddig ilyen a hozzáállásod, addig te fogd be a szádat a feminizmusról. Aki megüt egy nőt, vagy gyereket, nem férfi többé.

Semmi mást nem kívánok, csak legyen valaki, aki minden nap félelemben tart, elveszi az emberi mivoltodat és megaláz, hogy utáld a létezésed minden percét.

Kedves Kérdező!

Kérdd a helyi családsegítő segítségét. Ő tud ilyen vészhelyzetekre megoldást javasolni. Az lenne a legfontosabb, hogy a gyerek elkerüljön a mérgező környezetből. Neked is az lenne a legjobb.

2017. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát a párom igy próbálta lenyugtatni a veszekedést a szüleimmel hogy én kaptam egy lökést az ágyra nekem csak valamim meghúzodott mert fáj viszont ahol én kaptam el anyám látszik neki de nem emlekszem hogy megszoritottam volna ennyire neki vagy neki is a lökéstől olyan a keze!és ezen felül kérdezem hogy a gyerekem elvihetik ha a provokálása miatt történt ez?:(
2017. szept. 20. 08:17
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Gondold végig :

Szeret-e engem ez a férfi? Idézz fel minden jó dolgot amit eddig megéltetek, átmentetek és az összes érzésedet iránta.

Ha pozitív és nem akarod elveszíteni akkor maradj vele és bocsáss meg neki a lökésért. Mint ahogy te,anyád is és ő is ingerült volt a veszekedéstől ezért lökött el,hogy nyugodj le mert vége-hossza nincs a veszekedésnek és süket fülekre talál minden érv mint a két fél részéről és nem akarta,hogy te anyádat vagy anyád téged mégjobban bántson.

Szétválasztott titeket.


Ketten nem keresnétek annyit,hogy elég legyen egy albérletre? Költözzetek el x kilóméterre,ha kell.

Ritkán,de családosoknak vannak idős emberek akik kiadják a lakást,csak például tedd és tartsd rendbe a kertet)

Nézz ki valami távoli élhetőbb várost (Például szegeden drága az albérlet, de Hódmezővásárhelyen lényegesen kevesebb pedig csak félórányira van vonattal)


Csak akkor vehetik el a gyereket,ha valaki bejelenti a gyámügy/családsegítőnél. Jön a rendőr, kihallgat.Bírósági ügyet nem szabadna indítani, inkább lépjetek le. :)

2017. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem tudod biztosítani a zavartalan nyugalmat a gyereked testi és lelki fejlődéséhez, akkor elvehetik.

Elég, ha a szomszéd feljelent a sok üvöltés miatt.

2017. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!