Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a keresztlá...

Hogyan viselkedjek a keresztlányaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Friss párkapcsolatomban a párom szeretné, hogy találkozzak a két keresztlányával. (1,5 és 5 évesek) Rettentően félek ettől, mert nálunk a családban sehol sincs kisgyerek, fogalmam sincs, hogy mit kellene velük csinálnom, vagy mondanom nekik. Mármint ez nem olyan, mint a szüleivel, hogy odamegyek, hogy csókolom xy vagyok. Nyilván a kicsikkel nem foghatok kezet... tényleg analfabéta vagyok a gyerekekkel kapcsolatban, de tudom, hogy neki ez fontos mert imádja őket. Segítsetek :(

Én 18/l párom 23/f



2017. szept. 21. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A kicsi még nem beszél, őt nem is nagyon fogod lekötni, az 5 évessel kedveskedj, guggolj le, mondd el a nevedet, amin hivatni szeretnéd magad
2017. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ment a Zöldkéz!! Várom még a válaszokat. Mit kérdezzek vagy miről beszéljek vele?
2017. szept. 21. 18:52
 3/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
75%

Igazából semmiről sem kell, legugolsz elé, "Szia! xy vagyok"

És akkor vagy válaszol vagy mondjuk odabújik valaki máshoz. Velük igazából még nem lehet beszélni. Még kicsik.

2017. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Unokatesóm 4 éves én meg 20 szóval átérzem:D

általában az elején mindig kicsit zavarban van amikor találkozunk, bujik az anyukájához, de ha kérdezek tőle ezt azt mindig válaszol, aztán fel is oldódik. Pl esetleg tájékozódj előre, hogy van-e mondjuk háziállatuk. Aztán tudsz egy ilyet kezdeni hogy szereted a cicákat, ő szereti-e, van-e otthon stb. Akármit fog magyarázni(pl a hercegnő barbi hegyet mászott) csinálj úgy mintha tényleg a világ legnagyobb híre lenne neked is - persze nem kell értelmetlenül gagyogni neki, de ahogy mondtad is, teljesen más mint párod szülei. Szörnyen hangzik de bele fogsz jönni gyorsan :)

2017. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírták a többiek, az kezdetnek jó, a többiöt nem majd hozza a helyzet, nem lesz gond nyugi, ha kedves, érdeklődő vagy vele, akkor simán megy majd. :)
2017. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy az elobb irták mutatkozz be, ha szimpatikus vagy nekik ugyis kezdeményeznek. Ne parázz rá, ők csak gyerekek, hagyd, hogy elvarázsoljanak :)
2017. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a gyerektől is, mert van olyan gyerek, aki rögtön elkezdi mutogatni a játékait stb., ellentétben a fentebb említett bújósokkal.
2017. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyot kérdezheted az oviról is, mi a jele, kikkel szokott játszani, van-e esetleg szerelme, milyenek az ovónénik, hasonlók
2017. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért igyekezz megtalálni a középutat a cuki- mukizásban mert egyszer csak azon kapod magad, hogy te vagy a babysitter!
2017. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi a jeled az oviban?

Ki a barátod?

Szoktatok énekelni?énekelsz nekem?

Kedvenc meséd melyik?

Szeretsz rajzolni?

Rajzolunk egy cicát? Házikót rajzoljunk neki? Milyen színű cica Legyen?

Stb stb stb..

A 1,5 èvessel meg kerekeecske gombocska. .

Ez elment vadászni. . .

A gyerekek szuperek. Ne stresszeld túl.

2017. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!