Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élnél egy gyilkos...

Együtt élnél egy gyilkos családjával?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi informaciobol nem tudom megmondani, de ez onmagaban nem kizaro ok.

Magaval a gyilkossal valoszinuleg nem (bar itt is lehetnek kivetelek, pl ha jogos vedekezesbol tortent), de a csaladja nem tehet arrol hogy o mit csinalt es mit nem.

2017. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Azért függ ez sok mindentől.

Apám megölt valakit, mikor még meg se születtem. Nem mintha ez számítana, mert születésem után sem éltünk együtt soha, és a kapcsolatot se tartottuk. Akkor ez most az én szégyenem? Nem azé, aki csinálta?


A páromnak nem okoz gondot, hogy velem éljen, igaz, én valójában nem is vagyok az apám "családja", sose voltunk egy család, hivatalosan viszont mégis az apám.


Szóval a részletek hiányában erre nem lehet pontosan válaszolni.

2017. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Nem. Akarmirol is van szo, azt hiszem jobb minel tavolabb lenni ilyesmitol.

Ja es a jogos onvedelem nem szamit gyilkossagnak, elozo valaszolok. A gyilkos konkretan gyilkost jelent.

A valasz tehat nem.

2017. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

3: a gyilkos olyan szemely, aki egy masik embert megolt, elvette az eletet. Magyarul ez a szo ezt jelenti.


Akkor is ha jogos onvedelembol, csak akkor igen helyesen nem buntetik.

2017. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Körülményektől függ... a gyilkos gyerekével nyilván minden probléma nélkül, lévén senki sem felelős a szüleiért... a gyilkos szülőjével már nem feltétlenül, mert ő viszont felelős azért, amilyenné a gyereke vált... meg persze maga a "gyilkos" is egy köznapi gyűjtőfogalom, miről beszélünk, önvédelemről, hirtelen felindultságról, vagy előre kiterveltségről és aljas indokokról? Mert ez a nagyon nem mindegy...
2017. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Nem kizáró ok. :)

(Azért nyitottam meg a kérdést, mert megint nem tudok olvasni.:D "Együtt élnél egy csíkos családjával?" 😂)

2017. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi információ alapján nem lehet válaszolni.


"Ja es a jogos onvedelem nem szamit gyilkossagnak, elozo valaszolok."


Akkor minek nevezed?"Jogos önvédőnek"?

2017. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Tuti a kérdező az anyós, és most megtudta, hogy a menyének volt abortusza... És most próbál egy virtuális hátvédet felállítani magának, hogy ő ezentúl miért nem hajlandó vele se beszélni, se találkozni....
2017. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem önvédelemből gyilkolt

egy fiatal nőt megerőszakolt és megölte

2017. szept. 22. 16:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A minap is kitettek egy ilyen jellegű kérdést,nem te voltál kérdező?


Egyébként egy ilyen emberrel biztos,hogy nem élnék mocskos patkány.


Viszont! A családja nem tehet erről,ìgy ők tiszta lappal indulnànak nálam és nem befolyàsolna ez a dolog.

2017. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!