Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam lakik a barátnőm. Egy...

Nálam lakik a barátnőm. Egy kutyával, és egy cicával. Nem takarítja a szobát. Vastagon kutyaszőrös minden. Ma beszagoltam a szobába, majdnem hanyatt estem az illattól. Hogyan szóljak neki finoman, hogy ne legyen sértődés a dologból?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Jajj :(

Nekem is benti cicám van de ha vendég jön sokszor meglepődik, amikor x óra után előmászik a macska valahonnan, mert annyira nem mondaná meg.. szerintem benti állatnál alap, hogy naponta felporszívózunk, felmosunk, heti szinten cseréljük az ágyneműhuzatot, stb. ha valakinek erre nincs magától gógyija, akkor sajnos hiába mondod szerintem, és ez tapasztalat :( Én is imádom az állatokat de elképzelni nem tudom hogy kutya meg macskaszőrös holmik közt feküdjek a pisiszagban...

2017. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy úgy barátnő, hogy párod, vagy gyerekkori barát? Hány évesek vagytok? Abban a szobában vannak csak ki sem viszi őket?
2017. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

"Hé k*** gyorsan b***d ki a macskát meg a kutyát a lakásból mert k*** büdös minden vagy takaritsd ki a kiba****tt szobádat "


Én ezt mondanám neki

2017. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Gyerekkori barátnőm. Most készül elköltözni. Félek, hogy itt hagy majd a mocsokban, szarban. A cica egyáltalán nem kijárós, csak a kutyus megy ki az udvarra pisilni, kakilni. Egész nap a szobában van.
2017. szept. 24. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Barátnő, mint szerelem vagy barátnő, mint barátnő?


Albérletben lakik nálad? Vagy egy pár vagytok?


Valami bővebb információ kellene.

2017. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Későn láttam a válaszodat.


Hát valószínűleg ott hagyja neked a kutya meg macskaszart, szőrt és a retket, a te dolgod lesz összetakarítani, kimosni, felmosni és szellőztetni, és ujrafesteni.

Tapasztalat.

2017. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem szerelem! Lányok vagyunk mind a ketten.
2017. szept. 24. 19:21
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os! Ettől félek én is.
2017. szept. 24. 19:25
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát erre mondják: lakva ismerni meg az embert. Nyilván te sem gondoltad volna korábban.
2017. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem bizony! Ide sem engedtem volna.
2017. szept. 24. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!