Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem sokszor csúnyán...

A férjem sokszor csúnyán beszél velem meg a gyerekekkel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kint dolgozik Skóciába és mikor haza jön 2 3 nap utána kezdi. Már mondtam neki hogy változtatnia kell mert ezt én nem érdemlem. A csúnyán azt úgy értem hogy azt mondja hogy marha idióta nyomorék stb. És már mások előtt is. 9 éve vagyunk házasok.

2017. szept. 24. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én ha mások előtt így beszélne, akkor mások előtt leordítanám a fejét, hogy vagy visszafogja magát vagy takarodjon vissza Skóciába. Ha ez sem jön be, akkor közölném, hogy nem kell hazajárnia, mert elég volt belőle.
2017. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a házasságnak mi értelme van?
2017. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az elsőhöz.
2017. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Itthon ő hordja a nadrágot ezért ő b. szogat téged.

Ezzel biztosan kompenzálni szeretné azt, hogy Skóciában viszont szoknyát hord, és ott őt b. szogatják de hátulról és alaposan!

:)

2017. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Könnyu beszélni elsõ, mindenki ezt mondaná, ha megengedhetné magának , de ha a lakás közös? Kicsit bonylolultabb, ki tudja a gyerekek is hány évesek, lehet nehezen boldogulna egyedul ha bölcsisek még.

A férjed vagy kimerült vagy mar reg van valakije , akkor szoktak igy beszelni , sajnos.

Nem tudom mik a lehetõsegeid, de ha van sansz ebböl kilépni , tedd meg. ( munka, rokonok segitsege stb)

2017. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Biztos van már másik asszonya Skóciában.
2017. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom ki van idegileg, hogy ő kint húzza az igát, a család meg itthon.
2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Velem akkor beszélt így amikor volt már valakije.

Attól ideges, hogy nem veletek hanem ott szeretne lenni.Ne haragudj,hogy ezt írtam csak velem ez történt. (Elvàltunk,nem sikerült megmenteni.)

2017. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor sem érdemlem meg hogy ilyeneket mondjon dolgozok a háztartást vezetem mellette a nyolc és az öt éves lányunkat nevelem és nem utolsó sorban hűséges is vagyok hozzá. Az apósom is így beszél anyósommal de ő nem szereti mégis ugyanazt csinálja velem.
2017. szept. 24. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Itt nem érdemre megy a dolog, hanem arról van szó, h megengedheti magának úgy érzi h te ki vagy neki szolgaltatva, veled barmit megtehet .

Sok ferfinek megy az agyára a csaladfenntartó szerep es nem tiszteli a nöt mert az embereknek a hatalom az agyukra megy.,

2017. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!