Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók inkább gyerekes...

Egyedülállók inkább gyerekes nőt vagy férfit választanak társnak?

Figyelt kérdés

Akik egyedül nevelik a gyereküket, anyák, vagy apák, azok jobban kedvelik ha az új társuknak is van gyereke?

Jobb úgy? Közös dolgok hasonlóak? Jobbann megértik magukat olyannal? Jobb gyerekes nővel, vagy férfival együtt lenni?


2017. szept. 24. 20:56
 1/10 AtyeszLL ***** válasza:
51%

Akinek gyereke van,

nem nagyon van ideje válogatni.

2017. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Kissé zavarosan fogalmaztad meg a kérdést, az egyedülállónak lehet, hogy van gyereke, lehet, hogy nincs. Azt hiszem, hogy akinek nincs gyereke, az inkább gyerektelent választ, akinek meg van gyereke, az örülhet, ha bármilyent talál. Ritka eset, ha gyerek és az új felnőtt családtag között szinte valódi és kölcsönös gyerek-szülő kapcsolat alakul ki.
2017. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, hogy ha egy gyerekes összejön egy másik gyerekessel akkor azok jól elvannak, vagy egymás agyára mennek, mert a másik mindig a saját gyerekéről áradozik, meg azzal van elfoglalva?Meg az eltérő szokások miatt?
2017. szept. 24. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez helyzetfüggő, meg egy gyerekes nem azzal jön össze akivel csak kedve van hanem aki jut, mert válogatni nem igen válogathat. De az ilyen mozaikcsaládok ritkán működnek jól.
2017. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább olyat, akinek nincs gyereke. A gyerekkel semmi bajom, főleg, ha együtt élnek, ha ő neveli. De egy volt feleség, aki majd mindig a gyereket használja fel a cseszegetésünkre nem hiányzik.
2017. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha egyedülálló gyerekessel jön össze, akkor van olyan gond, hogy az egyedülálló programokra, kiruccanásra vágyik, zavarja a gyerek, meg a figyelem amit a másik a gyerekének ad?

A gyerekes meg elvárja, hogy odáig legyen a családi programokért, mer ami a gyerekkel jár?

Ez nem ütközik?

Ezért gondoltam, hogy jobb két gyerekesnek együtt, nem?

2017. szept. 24. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hülyeség az, hogy akinek gyereke van az beéri bárkivel?

Én elváltként, kicsi gyerekkel igenis válogattam, sőt, a szempontjaim közé még pluszként az is bekerült, hogy olyan ember legyen, aki a gyerekemet is tudja szeretni.

Ennek ellenére nem maradtam egyedül.

Nagyon nívós, klassz kapcsolataim voltak, az egyik 8 évig tartott (nem a gyerek miatt mentünk szét) a másik a jelenlegi férjem, akinek szintén van egy gyereke az előző házasságából.

Semmi problémánk a gyerekekkel, pro és kontra elfogadjuk és szeretjük őket, igaz mindkét gyerek(ünk) normális, okos, igyekvő, könnyen kezelhető gyerek.

2017. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember összetettebb és értelmesebb lény, nem lehet "gyerekes" és "nem gyerekes" kettősre bontani. Értelmes ember képes megtalálni az összhangot a családi és a páros programok között.
2017. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne gyerekes férfi, és én sem sértődök meg, ha valakinek nem kellek a gyerek miatt. Tapasztalataim szerint sok férfit nem zavar a gyerek, ha kicsi akkor azért, mert még ő nevelheti fel, ha nagy akkor meg azért, mert már nincs vele sok gond. Persze ehhez mindkét félnek érettnek kell lennie, egy huszonéves srácnak nyilván nem kell gyerekes nő.
2017. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

"Egyedülállók inkább gyerekes nőt vagy férfit választanak társnak?"


Szűzanyám, hát akibe beleszeretnek és kölcsönös az érzelem!

A szerelem az nem racionális, ha mégis, akkor az nem szerelem!

2017. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!