Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett a legjobb barátombó...

Mitől lett a legjobb barátomból napok alatt egy kibírhatatlan, ellenszenves, bunkó ember aki élvezi ha megalázhat másokat?

Figyelt kérdés
Egy lyányról van szó, akivel már 5ik "nyúzzuk" egymást ( ezalatt 2 évig jártunk is). Imádtam a humorát és azt hogy miylen bámulatosan megértő tud lenni. A nyáron csinált valamit amivel nagyon a lelkembe taposott, kellemetlen volt ezután bármiylen témáról beszélnünk, de elnéztem neki rövid idő után és ő is túl tette magát ezen (mert őt is eléggé megviselte). Azóta viszont ha csak meg merek szólalni elkezd szivatni hogy hú én a nyáron mennyire kemény lettem és megutált mindenkit, az összes barátja tőlem kérdezgeti hogy mi a franc van vele, pedig én sem tudok rájönni. És néha nagyon emg tud alázni azzal a valamivel ami nyáron történt, pedig hálás lehetne hogy senki nem tud erről a dolgoról, emr tén intéztem el és még meg is bocsájtottam.
2008. okt. 21. 21:01
 1/1 anonim válasza:
100%
mi történt nyáron? mondd el, hátha könnybben megértjük miért is csinálja ezt. én is elcsodálkozom lánybarátaimon mennyire hirtlen tudnak váltani, és egyik pillanatról a másikra megváltoztatni a hangulatukat. sajnos nem tudom az okát, minden ember más, és minden ember egy külön világ. lehet valami titkolt probléma is vagy csak valaki / valami hiánya
2008. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!