Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötödések? Ez mit jelent?

Oma-end kérdése:

Kötödések? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem érzek a családom felé semmi félle köteléket.

Ez mit jelent?

F/20



2017. okt. 11. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, már húsz éves vagy, a magad ura.
2017. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
biztos örökbefogadtak.
2017. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy nem vagytok fontosak (egymásnak), nem osztotok nem szoroztok egymásnak. Csak úgy együtt éltek, azt szevasz. Nem adnak neked semmi pluszt, jó, hogyha nem is vesznek el belőled. A semleges az is jó, tökéletes; mivel nincs negatív, és az már nagyon jónak számít, ha nem veszekedtek, hanem béke van, de nem szóltok egymáshoz, az is egy megfelelő, kényelmes állapot.
2017. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt az baj hogy folyton kihasználnak. meg veszekszek veluk.
2017. okt. 14. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
3.vagyok,valakitől hallottam,hogy a családunkkal a legszorosabb, legerősebb a karmikus kapcsolatunk; tehát, amit hoztunk előző életből, és azért kerültetek, azért születtetek egy helyre, egy családba, hogy tudjátok egymásnak törleszteni az elmúlt életek beli sérelmeket, és ezáltal fejlődjetek, együtt tanuljatok. Ja meg még olyat is hallottam, hogy Isten a barátainkkal kér elnézést a családunk miatt. Igen, ezt most el kell tűrni, a barátok ott vannak, és támogatnak, egyszer meg remélhetőleg majd sikerül tőlük elköltöznöd, addig ezt ki kell bírni, van ilyen. Ja meg hát lehet mosolyogva fogadni a h.lye szituációkat, szóval , hogy szórakoztathat mások butasága, csak vigyázz, hogy ne mosolyogj az arcukba, mert akkor is leordítanak. Ha valamin nem tudsz változtatni, akkor változtass a szituációhoz való hozzáállásodon. Vannak tudatlan emberek. Ők nem rosszak, csak ilyenek, szeretnek veszekedni, esetleg így sikerül nekik kiadni csak a feszkót. Bocsásd meg nekik is, önmagadnak is, hogyha esetleg könnyedén bepöccentek, elpattan a szikra. Ja és a remélhetőleg sikerül elköltöznöd-öt úgy vedd, hogy ne azt mondd , hogy remélem, csak nekem most így sikerült kifejezni, hanem, hogyha vágysz valamire, pl békére, akkor érezd a magadénak már most, tehát nem "majd lesz", hanem már most; és mondd azt, hogy kétségem sincs affelől, hogy méltó vagyok rá. Pl a nyugalomra, nyugodt körülményekre, vagy a különköltözésre.
2017. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!