Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha az apám azt...

Normális ha az apám azt mondja pénteki délutáni programnak hogy "nőj fel mondjuk"? 13/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzmények? Mire mondta, miért, te mit csináltál, vagy mondtál, amire ez volt a válasz? Csak úgy random nem hiszem, hogy címeznek neked ilyet, mert unatkozik...
2017. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének az előzmények.
2017. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Előzmény:

semmi különös nem volt csak megkérdezte hogy mit szoktam péntek délutánonként csinálni mondtam hogy semmi különöset (most költöztünk miskolcra még nem ki magamat) és ő akkor tanácsolta a nőj fel programötletet

2017. okt. 19. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

az igen :D

nem tudom, de valahogy azt akarta sugallni hogy nőjj fel, miylen fura

ami még elég korai egy 13 éves lánynak :D

ne vedd magadra nyugi :)

2017. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura. Ebben az esetben én nem törődnék vele.
2017. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel inkább azt sugallta, hogy keress barátokat és azokkal legyen programod. Mert a kis gyerekek maradnak otthon egyedül program nélkül :)
2017. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen burkolt mondatot miért nem magától az érintettől kérdezed meg. Tudod hány félét tudnék sorolni? De nem én vagyok az apád. Hogy mire gondolt, azt csak ő tudja.
2017. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A fene tudja. Lehet, hogy csak viccelt. Ez esetben talán azt válaszoltam volna, hogy van még hivatalosan öt évem, minek bonyolítsam le egyetlen péntek délután?

De lehet, hogy azt akarta ezzel mondani, hogy: "Legyél nagylány, legyen annyi sütnivalód, hogy kitalálj valami programot." Nem mintha egyébként felnőtt embereknek néha nem okozhatna fejtörést eltölteni a szabadidőt. Van az úgy, hogy nem vonzanak az eddigi tennivalók, újakat kell kitalálni. De ha gyakran unatkozol, akkor valahol érthető, ha odaszúrt egy ilyet az apád.

2017. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sztem édesapád viccelt veled. Egy délután alatt nem is lehet felnőni! Főleg ha valaki 13 éves. Mondd meg neki bátran. Persze ha vki majdnem felnőtt lenne, mondjuk egy délután híján felnőtt, akkor sikerülhetne neki. De csak akkor.


Némely ember akkor a legviccesebb, amikor azt hiszi, vicces. Meg is szoktam mondani nekik, h: Vicces vagy, amikor azt hiszed, vicces vagy! De nem szoktak nevetni rajta. Nem értem pontosan, miért.

2017. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Őry Péter válasza:
"Látatlanban" elég nehéz megmondani.
2017. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!