Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltál már arra, hogy...

Gondoltál már arra, hogy nevet változtass?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2017. okt. 23. 01:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
98%
Igen, mert a faterom egy sz@r alak, csak a vezetéknevemet fogom megváltoztatni, csak azt nem tudom mire.
2017. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Meg is tettem. Utáltam a keresztnevem a vezetéknevem is plusz a nagyszüleim neveltek fel így felvettem a nagymamám vezetéknevét és választottam hozzá es szép keresztnevet. ☺
2017. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2017. okt. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
1. Válaszoló jól gondold ki mert bármire nem lehet változtani. És nem ingyenes. Az első alkalom 10ezer ft. Ha nem fogadják el nem kapod vissza és csak 5 év múlva próbálkozhatsz újra 50ezerért.
2017. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
A vezetéknevemet nem szerettem, túl gyakori, nem megy (egybeolvad) a keresztnevemhez, azt viszont nagyon szeretem. Én arra vártam, hogy férjhez menjek, így felvettem a párom nevét, ami szintén a leggyakoribb vezetéknevek egyike, de jól hangzik a keresztnevemmel. Egyéb esetben nem változtattam volna meg, nem bántottam volna meg vele az édesapámat.
2017. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, gondoltam, mert a vezeték nevemmel sűrűn csúfoltak gyerekként. Nem akartam volna apámat ezzel soha megbántani, felnőttként nem is zavar senkit, mert nem olyan gáz, mint ahogy a gyerekek nézik.
2017. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a keresztnevemet, túl komoly, de nem változtatnám meg, csak ha valami vállalhatatlan szar lenne :)
2017. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

igen

de mire megtaláltam az ideálisat addigra lett két gyerekem igy már túl sok lenne nekik is minden okmányát újra elkészíttetni

2017. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem akarok az apám neve alatt élni, aki otthagyott minket. Gondolkodtam rajta, hogy anyám vezetéknevét veszem fel, de lehet ezzel még várok egy kicsit. Nem akarom elhamarkodni.
2017. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg is tettem, mert a szüleim is olyanok voltak mint itt sok leendő szülő, akik azt hiszik hogy milyen jó lesz a gyereknek ha valami gáz, különleges nevet adnak neki. Hát nem lett az...eddigi életem több mint felét azzal töltöttem hogy röhögtek a nevemen. 18 évesen első dolgom volt megváltoztatni.
2017. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!