Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan merítsek erőt, hogy...

Hogyan merítsek erőt, hogy elköltözzek a férjemtől?

Figyelt kérdés
Adott két gyerek (11 és 3 évesek) és egy férj, aki fizikailag ugyan nem bántalmaz, de szavakkal folyamatosan. Elmond minden életképtelen hülyének, folyton üvölt minden apróságért, egyre többször a gyerekekkel is. A ház, amiben élünk anyósom nevén van. Evidens, hogy én megyek a gyerekekkel albérletbe. Dolgozom, tanulok is a mai napig, nem is keresek rosszul, de nagyon félek. Mi lesz, ha nem találok albérletet 2 gyerekkel? Amit kiadnának így is és nem egy csótányos garzon, az megfizethetetlen (Bp). A pici megfizethető lakásokat pedig nem adják ki nekem két gyerekkel( hívtam többet is, amint megmondom, hogy van két gyerek, lapát van). Nem tudom, mi lenne a helyes út?
2017. okt. 23. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Adnak ki gyerekes szülőknek is lakást, csak türelmesen keresni kell. Addig amíg nem találod meg a lakást, gyűjtsd a pénzt, spórolj, és menj minden hirdetett lakást nézzél meg. Megtalálod majd, és akkor mehetsz.
2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mindenképp menj, ha másért nem, akkor a gyerekek miatt. Nagyon rossz így felnőni, gondolj rájuk. Amíg nincs albérlet nem tudsz a szüleidhez menni? Ne húzd sokáig, mert még bizonytalanabb leszel. Ne várd meg míg fizikailag is bántalmaz titeket.
2017. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Bízz meg ingatlanost az albérletkereséssel.
2017. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Nincs félretett pénzetek semmi? Ingatlanra nem kellett költenetek, te tanulás mellett is jól keresel, gondolom, a férjed is, valamit csak tettetek félre. Minden megtakarításotok fele a tiéd, ha végeztetek értéknövelő beruházást a házon, annak a költségnek a fele is a tied volt, követelheted, hogy fizessenek ki. A vagyonmegosztással lehet annyi pénzed, ami elég az önerőre egy lakáshoz, plusz felveheted a csokot 2 gyerekre, nyilvánvalóan nem használtátok még fel.
2017. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Ja lemaradt: add be a válást, és bírd ki még egy kicsit, amíg minden lezajlik. Vagy fordulj a családsegítőhöz, hátha tudnak átmeneti szállást, vagy gyerekkel bérelhető lakást javasolni.
2017. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Mióta lett ilyen a férjed? Gondolom az utóbbi időben.Megkérdezted tőle mi az igazi baja veled? Remélem nincs barátnője.Te jobban keresel mint a férjed? Anyósód tudná neked segíteni,hogy a fia miért viselkedik így?
2017. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha úgy látod, hogy nincs más kiút, több szervezet is van, akikhez fordulhatsz. Itt felsorolnak minden lehetőséget:


[link]


Itt vannak átmeneti szállások:


[link]

2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Kifogás-kifogás hátán.

Ez nem tetszik,az túl drága,amaz túl messze.

Fogod a telefont,felütöd az összes ingatlanos oldalt és elkezded sorban hívni a helyeket.Első kérdés:gyerekkel lehet?Igen-felír.Nem-hívja a következőt.

De azt se gondold,hogy az elhelyezési per végéig magadnál tarthatod a gyerekeket,az apjuk ugyanúgy elviheti őket,rendőrséggel kerestetheti ha ismeretlen helyre mentek,szóval nem hasznos ezt sunnyogva intézni,még vissza is üthet később.

De van más lehetőség is:sunnyogás nélkül kijelenteni hogy el akarsz válni,beadni a válópert,indítani az elhelyezési pert és tisztázni mindent.

2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

"Elmond minden életképtelen hülyének"


"nem is keresek rosszul, de nagyon félek"

"Mi lesz, ha nem találok albérletet 2 gyerekkel?"

"Amit kiadnának így is...az megfizethetetlen "

" amint megmondom, hogy van két gyerek, lapát "

"Nem tudom, mi lenne a helyes út?"


Bocsi, de a fentiek fényében úgy tűnik, hogy talán van némi igaza a férjednek?!

2017. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
az nem lehet, hogy már kicsit molett vagy és a férjed igazi nőre vágyik, aki szexuálisan is képes kielégíteni?
2017. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!