Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobnátok egy ilyen...

Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül együtt a lakásotokból?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 as férfi és egy 26 éves nő.Boldog párkapcsolatban élnek 4 éve, a férfinek saját lakása van,kocsija, és van egy 1éves kisfia, a nő otthon van a gyerekkel..ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre, dns tesztet csináltat a férfi és kiderül nem az övé a gyerek ugyanis a mennyasszonyának egy éve titkos viszonya volt..Ti mit tennétek a férj helyébe?

2017. okt. 26. 17:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%
Üdvözölném a férjet a felszarvazottak klubjában.
2017. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
40%

"ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre,"

-tehát egy okapival volt titkos viszonya és most sehogysem akar gyerekre hasonlítani okapmber lett

- vinném az állatkertbe mindet, a kérdezőt is

2017. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 MR.X. ***** válasza:
40%
Hú, ez kemény dió, de szerintem a sajátomként tekinteném. Hogyha még 1x megcsalna akkor kidobnám gyerekestül!
2017. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%

Kidobnak mind macskat.....

Csalt, hulyenek nezett evekig. Mivel is taroznek en neki?


Osszeszednem a cuccait, hivnek egy taxit, kiraknam mindkettot,aztan aztan azt csinalnal amit akarnak.

2017. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

*sehogyse hasonlít az apára

És ezalatt azt értem hogy a gyerek arcformája, szemei, szája, fülei, hajszíne semmilye se hasonlít a férfiéjére se a viselkedése és ezután csináltatott a férfi dns tesztet és kiderült nem az övé

2017. okt. 26. 17:51
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
Még szép. A gyereket sajnálnám, de tartsa el az apja ne én. Még szerencse, hogy menyasszony és nem feleség, különben válásnál vinné a férj vagyonának felét.
2017. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

Én nem adnék neki még egy esélyt, hanem repülne.

Persze, majd 20 évig én tartom el másnak a gyerekét.

Menjen a szeretőjéhez, és tartsa el azzal a gyereküket.

Te pedig keress egy normális csajt, mert jogod van a saját gyerekre/családra!

2017. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
Ha már eddig is megcsalt nem fog megváltozni, mert továbbra is viszket neki és az idegen pasasokra gerjed.
2017. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
87%

Megmondanám, hogy x napja van eltűnni. Utána kidobom a cuccait az utcára, ő meg mehet utána.

Ha a szülei élnek, és normális velük a nő viszonya, akkor abban a percben átvinném a cuccait is, meg a gyereket is. A nő meg úgy is megy a gyerekhez.


Nőként mondom, hogy ennél gusztustalanabb dolog nincs, mint mással neveltetni egy becsúszott gyereket.

2017. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
82%
Már megint egy E/3-ban írt kérdés a félrelépő anyukától aki megértésre vágyik. Hát aranyom ez most nem jött be. Remélem repülsz amint lehet.
2017. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!