Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak mi értelme van hogy egy...

Annak mi értelme van hogy egy nőt azért megver a férje, mert behívta egy férfi munkatársát a házukba?

Figyelt kérdés
Nem történt köztük semmi.
2017. nov. 10. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Mert idióta. Ha történt volna, akkor sem verheti meg.

A nő is idióta, hogy vele van.

2017. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sőt volt már olyan is, hogy azért verte meg a nőt, mert csak úgy szimplán ránézett egy férfira.
2017. nov. 10. 21:34
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt az a kérdés, hogy a nőnek mi értelme egy ilyen férj mellett maradni.
2017. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
És? Az ilyen nőket nem sajnálom, engem egyszer üthet meg férfi, és addig látott - de előtte visszakézből még eltöröm az orrát.
2017. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ütés után mindig megbánja a tettét, bocsánatot kér a nőtől. Megtörtént már az, hogy a nő elhagyja, csak akkor sem szabadul tőle, mert akkor a szülei házához jár, ahova a nő ment.
2017. nov. 10. 21:50
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyértelmű hogy mit gondolunk a férfiról.


A nőt meg egyrészt sajnáljuk, másrészt eszetlennek tartjuk hogy nem bír minden kapcsolatot megszakítani a férfival. Ami azt jelenti hogy Facebookról letilt, telefonból kitöröl, szétköltözés, válás. Ha visszaeső, akkor nem fog megváltozni ugyanis.

2017. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a nőnek ez az életfeladata, hogy álljon ki magáért, álljon talpra, tanuljon, legyen önbizalma, hite magában, legyen célja stb. Ezt a sorsfeladatot mondhatjuk úgy is, hogy a ezen a férfin keresztül kapja. Az ilyen nő nagyon gyenge. Igazából a férfi "ráébreszthetné" ezzel a viselkedéssel, hogy változtatnia kellene, amíg nem ismeri fel, hogy tudatosan változtasson egészen addig fog megismétlődni. És ha el is hagyja a férfit, hasonlót fog vonzani, ezért ez mindaddig be fog következni, amíg a nő a lábára nem áll.
2017. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Egymás verése elfogadhatatlan. Aki ezt eltűri, az hülye. Az pedig csak egy szar kifogás, hogy nem tud szakítnai. Én szakítottam már elég sokszor, és érdekes, mindig sikerült. Gondolom büdös a nőnek a munka, a pali eltartja és ez megér a nőnek pár pofont.
2017. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván mindenben a férfi a hibás. És nyilván ha nem a "szegény ártatlan bántalmazott nő" pártjára állok, az már nőgyűlölet.

De az vajon nem lehet, h a nő fűvel-fával csalta a férjét, és a férje ismét egy férfit talált a házban és ez gyanús lett neki?

Itt mindenki azonnal kövezi a férfit, de kíváncsi lennék az ő verziójára IS!

2017. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kilences, ezt normális emberek úgy reagálják le, hogy elválnak.

Persze ez neked nyilván magas, te nem ezt látod otthon a c....ánysoron.

2017. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!