Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetted volna a helyemben?

Megtetted volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Összejött két ember. A férfinak gyereke is van, a nőnek csak élettársa. Hónapok óta titokban vannak együtt. A férfi kitálalt, és a családját kirakta. Szóltam a nő pasijának, hogy mi megy a háta mögött. Megköszönte, hogy szóltam, de bűntudatom van.

2017. nov. 15. 01:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Hú ez zavaros, most akkor mi van ? Te az élettársnak szóltál ( " nőnek csak élettársa " ) és az a pali rakta ki a családját aki titokban együtt van azzal a nővel akinek élettársa van ?
2017. nov. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok biztos benne, hogy ebbe beleavatkoztam volna, de ha az van amit fentebb írtam, akkor nagy szemét az ipse aki utcára hajította a családját, a szerető meg még mindig egy ágyban alszik a pasijával. Ne legyen bűntudatod, jól tetted ! legyen bűntudata annak a retek embernek aki egy büdös szutyok miatt és lapátra tette a gyerekeit az anyjukkal .
2017. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell mások életébe,dolgaiba beleavatkoznod? Semmi közöd hozzá,ki,kivel,merre mit csinál,foglalkozz a magad dolgával. De neked biztos megérte,most meg itt sírsz,hogy jaj büntudatom van,na most jobb neked?! Akkor viseld a következményeit,és edd meg amit főztél. Legalább talán,talán tanulsz ebből.
2017. nov. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy a felszarvazott feleség igaz? Amúgy mi fenéért avatkoztál bele?
2017. nov. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Nem tettem meg. Soha nem is értettem, hogy emberek miért érzik magukat felhatalmazza arra, hogy mások életébe beleavatkozzanak.
2017. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is sokszor eszemben volt ilyesmi mert a kornyezetemben is volt ilyen tortenet. De SoHa nem szoltam vegul kozbe. Mindenkinek megvan a sajat dolga. Abba aztan minden jogom beleszolni. De hogy mas hogy cseszi el az sajnos vagy nem az orea tartozik
2017. nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha jól értem, két "foglalt" ember összejött és egymásba szerettek.


A férfi komolyan gondolta és ezért elvált a feleségétöl, mert nem akar tovább bújkálni és szerinte így tisztességes.


A nö - legalább is egyelöre - nem lépett még kis a kapcsolatából, azaz vagy nem komoly részéröl a dolog, vagy még nem tudott dönteni.


Erre jöttél TE, és elkezdtél árulkodni, keverni a sz*art, feltelhetöen bosszúból.


Ebben a helyzetben a férfi még a legbecsületesebb, a nöröl nem lehet tudni, mit döntött volna, mert te - a legszemetebb az egész ügyben - beleavatkoztál más, számodra idegen emberek magánéletébe.


Szóval én sosem tettem volna ilyet és te is csak szégyellheted magad, hogy megtetted, hoyg ennyire aljas ember vagy!

2017. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%

Van okod,amiért összeszűrted a levet egy családos emberrel,de ő se valami gerinces.

És igen,igazad volt,hogy elmondtad az anyukának.

2017. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de én hálás lettem volna ha valaki ilyet tett volna értem. Nem volt elég hogy a páromban csalódtam, a következő hetekben szépen kiderült hogy rajtam kívül kb mindenki tudott róla. Tök egyedül kellett feldolgoznom mert senkiben nem tudtam megbízni.
2017. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!