Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kételkedett annak idején?

Más is kételkedett annak idején?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, boldog párkapcsolatban. Kicsit bonyolult a személyiségem, néha magamat is megtudom lepni :) A párom mostanában gyakran felhozza a gyerek témát, néha úgy látom, hogy teljesen készen állok rá, hiszen elég család centrikus voltam mindig is és képes lennék boldoggá, jó emberré nevelni majd a gyerekem. Máskor meg arra gondolok, hogy korai ez még nekem, tuti béna leszek, a gyerekem utálni fog én meg nem fogom tudni hol rontottam el... Képes vagyok még így is, hogy csak belegondolok bepánikolni. A párom azt mondja, hogy akkor várjunk vele, amennyit csak szeretnék, és majd úgyis szólok ha úgy érzem. Más is gondolt arra, hogy nem bír majd ekkora felelősséggel, vagy amikor bevállalták a gyereket 100%ig biztos volt a dolgában?

2017. nov. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Persze, ez normális szerintem, a legtöbben átesünk ezen. De tényleg érdemes akkor bevállalni a babát, amikor valóban készen állsz rá lelkileg. Félelmeid később is lesznek, de ezt hónapról hónapra legyőzöd majd, ahogy egyre több tapasztalatod lesz a babával és a párod is ott lesz, hogy mindenben segítsen. Sok sikert! :)
2017. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, még a másodiknál is kételkedtem magamban. Ha adott minden körülmény, nem szabad sokat gondolkodni rajta, mert egyre jobban elbizonytalanodsz.:)
2017. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szerencsi Viktória ***** válasza:

Természetesen, ez vele jár:)


De az anyai örömök elfeledtetik az aggodalmakat :)

2017. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, biztos voltam.


És mégis, a felnőtt gyerekeim látva, nem úgy sikerült, mint amire az életem tettem fel. A genetika sokkal többet számít, mint elismerjük.


Egy a lényeg, hogy a lelkiismereted mindig tiszta legyen, hogy te mindent megtettél. A többi a gyerekeiden múlik, te csak dőlj hátra, és figyelj.


Várni nem érdemes.

2017. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!