Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszokásból együtt élni...

Megszokásból együtt élni valakivel (hosszú éve tartó párkapcsolat, kisgyerek is van)? Adjatok tanácsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve vagyunk együtt, én 26 ő 38 éves.

A kisfiunk 3 éves.

Anyósnál lakunm, 6 éve költöztem ide.

Már moyt megbántam,hogy nem noszogattam joban anni a párom,hogy jó lenne külön menni,de jött a gyerek is.

A párom a főállása mellett kb 2 éve másodállásban itthon is dolgozik műhelyben.

Már annyi munkája van,hogy a családi, magánélet az egyenlő a 0-val!

Én az elején megjegyeztem neki,hogy jó lenne ha a családra is lenne ideje,de semmi... A kisfiunkhoz nincs türelme...

Éjszaka is lent van gyakrabban a mühelyben,szinte onnan indul dolgozni reggelente az áll. munkahelyre


Szex hónapok óta nem volt, én nem kívánom, azt hittem szervi bajom van, a pajzsmirigyemet megnézettem,minden ok azzal

Ráaadásul anyósom meindnebe beleszól, irányitani akar engem,a páromat ezer % hogy a hátam mogott iranyitja, folyton azt lesi mire költöm magamra, bármi! A gyereknevelésbe is bele- beleszólogat,kötekszik...Az én véleményem nemigen számít...amit én mondok nem jó...


A párom mostanában azt is megmondja,hogy a számlámról mennyi pénzt vegyek le fizukor, ami rajt amarad,ne nyúljak, jó lenne ha nem költekeznék


El vagyok nyomva teljesen,úgy érzem...


Lépni nem merek,de jó lenne!


2017. nov. 16. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Budapesten éltek? Munka szempontjából kérdezem. 3éves gyerek már simán mehet bölcsibe,te pedig dolgozni. Sporolni es egy kisebb alberlet
2017. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vidéken élünk, dolgozom 6 órában,de fizetésem annyi,mintha 8 órában dolgoznék (bruttó 160 ezer)

A kisfiam már óvodás :)

2017. nov. 16. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beadod a válókeresetet, keresel albérletet és elköltözöl a gyerekkel
2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Te hagytad abba a szexet, mert nem kívánod, vagy "leszoktál róla", mert ritkán volt benne részed?


Hidd el, ez nagyon fontos egy pár életében és nem mindegy, hogy előbb a kapcsolat romlott meg, vagy ennek hiánya miatt romlott meg a kapcsolat?

2017. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na a gyerek ovis ,van munkád ráadásul 6órával annyit keresel. Akkor keresel egy albérletet ,fogod magam és a gyereket aztán elköltöztök. Beadod a válást és ennyi...ujj életet kezdesz.

Énis ezt csináltam ,csak nem voltunk házasok. És többet melozom.

n25

2017. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mersz?

Jól keresel, gyerek oviban, én biztosan nem ülnék még 10-20 évet a fos kapcsolatomban, ahol a férjem egy idióta kisfiú.

2017. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók véleményén vagyok én is. Kezdj új életet, amíg fiatal vagy!
2017. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy meg lehet-e még menteni a kapcsolatot. A szexuális életen lehet változtatni (persze, csak ha akarod), és minden mást is meg lehet beszélni. Az tény és való, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatba bele lehet kényelmesedni és nehéz megtartani azt a boldog állapotot, ami az első néhány évben volt. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor beszélgessetek és amit lehet, oldjátok meg. De csak a gyerek miatt semmiképp se maradjatok együtt, úgy tényleg nincs értelme.
2017. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem bruttó 160 ezer nem sok.... az én bruttóm 220 ezer körüli, és 135 ezer a nettóm. Még családi pótlékkal se sok... nincs lehetőség másik munkahelyre?
2017. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!