Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim állandóan veszekednek és ez már mindenkinek feltűnik?

Figyelt kérdés

Anya meg apa állandóan veszekedik, néha tettlegessé is válik. Van egy 3 éves öcsém is és néha őt okolják (eléggé el lett kényeztetve)

Viszont én meg annyira stresszes vagyok, emiatt romlott a tanulmányi eredményem is sokat :(

Nem szoktam eljárni bulizni, csak néha megyek el a barátomhoz (2 éve vagyunk együtt és még mindig nem engedik hogy ott aludjak csak NAGYON NAGYON ritkán, pedig azt mondták hogy 1 év után már ott aludhatok)

Osztályfőnökkel beszéltem, de nem tud ez ellen mit tenni. Én nagyon félek ha veszekednek, mert képesek bármeddig elmenni

Mit tegyek? :(



2017. nov. 21. 20:13
 1/3 Metionin ***** válasza:
Ne hagyd hogy eb.sszák az életed. Nálunk ugyanez volt de sajnos én elég későn jöttem rá arra, hogy emiatt nem nekem kell magamat szégyellni. Menj tanulni pl. a könyvtárba, alváshoz használj füldugót. És tanulj nagyon jól, hogy minél hamarabb elhúzhass koliba.
2017. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elso lepes az legyen hogy tok egyenesen megmondod a szemukbe, hogy a veszekedesuk tonkretesz teged. Ha ket idegen lenne akkor nem zavarna, de mivel csaladtol van szo es szereted oket egeszen mas a helyzet. Mond el nekik hogy ezzel a problemaddal csak hozzajuk tudsz fordulni, hiszen bennuk bizol a legjobban. Magyarul erd el hogy lelkiismeret furdalasuk legyen de nem ugy hogy rinyalsz, hanem ugy hogy ‘hozzajuk fordulsz segitsegul’.
2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat. Az utóbbi megtörtént de ők valltig állítják hogy nem szoktak veszekedni... Sajnos az is rá tesz egy lapáttal hogy nem kedvelik a barátomat, pedig rendes ember. Apa mindennap iszik és az esetek 88%-ban ittas állapotú is. Anya meg csak száj hős, fenyegeti apát hogy elmegyünk de semmi se történik, én mentem mamahoz is sírva, hogy hagy aludhassak ott egy-két napot de mondta hogy semmi baj sincs otthon, nem olyan nagy baj az ha néha veszekednek (apa meg mama neki állt mar egymásnak, és undorító módon viselkedett apa)😔
2017. nov. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!