Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Utálom a családomat! Meg akarok halni, és nem akarok itt élni, mit tegyek?

14/F utálom a családomat, el akarok költözni vagy valami csak nem itt akarok élni. Soha semmi nem tetszik nekik, amikor beszélgetünk a barátaimmal és játszunk folyamatosan elhallgatattnak és nem hagynak játszani.

Depressziós vagyok egyre jobban, és egyre mélyebben, eddig soha nem voltam de 13-14 éves koromra kialakult.

Segitség! Mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, költözés, utálat

2017. nov. 23. 16:53  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Tudod te egyáltalán mi az a depresszió?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2017. nov. 23. 17:07 Privát üzenet
nananana csak szép lassan. Mi a baj?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2017. nov. 23. 17:07 Privát üzenet
Valamiért az az érzésem hogy nrm a vérszerinti szüleid....

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2017. nov. 23. 17:12 Privát üzenet

Nehogy abba kelljen már bele halni, hogy nem hagynak játszani... más ennyi idősen dolgozik.

És ezzel nem azt mondom , hogy játszani nem lehet..de gondolkozz már , mit beszélsz.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2017. nov. 23. 17:47 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Nyugi! Ez a kamaszkori világfajdalom. Olyan, mint a fogzás, kellemetlen, de mindenkinek túl kell esnie rajta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont 2017. nov. 23. 17:54 Privát üzenet
Bírom, hogy mindenki depressziósnak titulálja magát pár apróság miatt. Előbb a fogalommal legyél már tisztában. Amúgy ez nem olyan nagy probléma, majd te is megérted. Ülj le és gondold meg ezt az egészet, mert rádöbbensz, hogy nincs itt semmi gond. Kamaszkorban ez a "mindennel bajom van" érzés gyakran előfordul.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2017. nov. 23. 18:03 Privát üzenet
Nyugi csajszi nem vagy te depis. Egyszeruen csak kamasz :D

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2017. nov. 23. 18:14 Privát üzenet
Teljesen igazad van! Nem jó otthon, követelőznek, elvárnak, tiltanak, miközben látod, mennyire gáz módon élnek. Tele vannak frusztrációval, amit Rád dobálnak. Persze, meguntad! Akkor most gondold végig, majd írd le, mit csinálsz, miután megléptél otthonról. Mert ott nem maradhatsz, nyilván. Szóval: mit csinálsz? Mit eszel? Hol laksz? Dolgozni fogsz? Lehet itt mindent, csak sok a macera...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2017. nov. 23. 18:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azért vagyok depressziós mert nem tudok játszani, néha csak az miatt mert amikor játszok próbálom elfelejteni és úgy jobban megy, de ha azt sem engedik akkor elég rossz.

# 9/16Időpont 2017. nov. 23. 19:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van egy lány akivel próbálkoztam és csak annyit mondott aranyos vagyok, és nem szeretne többet mint barátság. Pedig én szerelmes vagyok belé

# 10/16Időpont 2017. nov. 23. 19:11 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez főleg azoknak szól akik Angliában élnek. Én 16 éves vagyok és 8 hetes terhes. Tudom hogy nagyon fiatal vagyok de most nem akarok erre ki térni. Az erdekelne hogy az anyasági...
Gyűlölöm az egész családomat. El akarok szökni. Hova menjek?
Két éve munkahelyet váltottam, , hétvégenként láthattam családomat. Az új munkahely kimeritő, alkoholhoz nyúltam, e miatt megromlott házasságunk, Letettem az alkohoholt, a...
Miért útálom a családomat? Világgá akarok menni!
Nem akarok haza menni, utalom a csaladomat. Mit csinaljak?
Miért érzem ezt? Nagyon szeretem a családomat, de külön életet akarok.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!