Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a családomat! Meg...

Utálom a családomat! Meg akarok halni, és nem akarok itt élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/F utálom a családomat, el akarok költözni vagy valami csak nem itt akarok élni. Soha semmi nem tetszik nekik, amikor beszélgetünk a barátaimmal és játszunk folyamatosan elhallgatattnak és nem hagynak játszani.

Depressziós vagyok egyre jobban, és egyre mélyebben, eddig soha nem voltam de 13-14 éves koromra kialakult.

Segitség! Mit tegyek?



2017. nov. 23. 16:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
55%
Tudod te egyáltalán mi az a depresszió?
2017. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nananana csak szép lassan. Mi a baj?
2017. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
13%
Valamiért az az érzésem hogy nrm a vérszerinti szüleid....
2017. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Nehogy abba kelljen már bele halni, hogy nem hagynak játszani... más ennyi idősen dolgozik.

És ezzel nem azt mondom , hogy játszani nem lehet..de gondolkozz már , mit beszélsz.

2017. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ez a kamaszkori világfajdalom. Olyan, mint a fogzás, kellemetlen, de mindenkinek túl kell esnie rajta.
2017. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy mindenki depressziósnak titulálja magát pár apróság miatt. Előbb a fogalommal legyél már tisztában. Amúgy ez nem olyan nagy probléma, majd te is megérted. Ülj le és gondold meg ezt az egészet, mert rádöbbensz, hogy nincs itt semmi gond. Kamaszkorban ez a "mindennel bajom van" érzés gyakran előfordul.
2017. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi csajszi nem vagy te depis. Egyszeruen csak kamasz :D
2017. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Teljesen igazad van! Nem jó otthon, követelőznek, elvárnak, tiltanak, miközben látod, mennyire gáz módon élnek. Tele vannak frusztrációval, amit Rád dobálnak. Persze, meguntad! Akkor most gondold végig, majd írd le, mit csinálsz, miután megléptél otthonról. Mert ott nem maradhatsz, nyilván. Szóval: mit csinálsz? Mit eszel? Hol laksz? Dolgozni fogsz? Lehet itt mindent, csak sok a macera...
2017. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok depressziós mert nem tudok játszani, néha csak az miatt mert amikor játszok próbálom elfelejteni és úgy jobban megy, de ha azt sem engedik akkor elég rossz.
2017. nov. 23. 19:09
 10/17 A kérdező kommentje:
Van egy lány akivel próbálkoztam és csak annyit mondott aranyos vagyok, és nem szeretne többet mint barátság. Pedig én szerelmes vagyok belé
2017. nov. 23. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!