Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerintetek anyukám...

S. O. S! Szerintetek anyukám volt a hibás?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy én Németországban lakok anyummal és a páromat befogadtuk. Az elején nem volt pénze úgyhogy tartottuk úgymond, de ez nem is lett volna probléma! Aztán a párom itt nem kapott jól fizető melót és úgy döntöttünk , hogy elköltözünk apumhoz Stuttgart mellé. Ott kapott is munkát 1500 euró nettó. Én még itt maradtam anyumnal mert be kellet fejezzem a jogsit. Aztán oda át úgy volt , hogy kapunk lakást és mivel minden kezdet nehéz anyum átutalt páromnak 2000 eurót lakásügyben, de úgy lett megbeszélve, hogy ha nem kapjuk meg a lakást akkor vissza utaljuk. Végül sajnos nem kaptuk meg a lakást , de párom az 1500 eurós fizetése mellett még anyukám pénzével is minuszba van. Abból a pénzből küldött haza a testvérének 400 eurót úgy , hogy erröl anyumat meg sem kérdezte. Most anyukám szeretné vissza a pénzét , mivel hogy igy volt megbeszélve és most az van , hogy ő van felháborodva és azt mondja hogy keverem a szart , mert anyukám mellé álltam. És most ő az aki pipa ránk. Szerintetek hogyan kezeljem a kialakult helyzetet?

2017. nov. 23. 23:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
De miert kuld haza a huganak abbol a penzbol, amit a te anyukad kuldott a ti lakasotokra??? Jo nagy tirpak ez a pasi, anyad ezt a penzt sose fogja viszontlatni, es te is csak arra kellettel neki, hogy dobbanthasson Mo-rol...
2017. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Még ő a pipa, miután lenyúlta anyukád pénzét?

Egy ilyen pasiban soha többet nem bíznék meg. Se anyukád, se a te helyedben.

Eltartottátok, és ahelyett, hogy megköszönné, lenyúl még 1900 Eurót? ÉN lennék rettentő pipa a pofátlansága miatt.

Ja, dobd ki. Miután visszaadta a pénzeteket.

2017. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek nagyon pofátlan és nincs igaza. Anyukád jobban tette volna, ha azt a pénzt neked küldi, és nem neki, de most már ezen nem lehet változtatni. Nagyon valószínű, hogy sose kapjátok vissza ezt az összeget, de azért próbáld meg. Ja, és tedd ki a szűrét, nem érdemli meg a bizalmadat.
2017. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Egy szó. Kihasznál.
2017. nov. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Mit akarsz kezelni a helyzeten? Ez lett cseszve. Ha odaadtátok akkor most várjatok türelmesen
2017. nov. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a hibás, hogy egy ilyen poloska fajt a családodba hoztál, mielőtt megismerted volna, Anyud meg azért, hogy annyi esze van, hogy nem neked utalja a pénzt. Aki jól kihasznált titeket és most röhög a markába, az az élősködő semmirekellő, akit a párodnak nevezel. Legyen most eszed, valahogy szedj ki belőle annyi pénzt, hogy legalább anyud pénze meglegyen, utána hajítsd ki a fenébe, mielőtt több kárt okoz, és mégtöbb pénzetek megy rá!
2017. nov. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy, hogy hova ment el a penz ... a tartozast illik visszaadni. Csunya dolog csak azert veszekedest provokalni, mert nem tudjatok anyukad penzet eloteremteni (raadasul jonnek az unnepek is).


Szerintem a legkezenfekvobb, hogy elmondjatok anyudnak, hogy most egy osszegben nem tudjatok megadni, de reszletekben rendezitek a dolgot.


Amugy a baratod a hibas, mert csak addig volt jofej amig a penz kellett, visszaadni viszont derogal. Ez nem tisztesseges (barmivel is magyarazzatok).

2017. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a párod egy bunkp paraszt, akiböl a szart is ki kéne perelni, miért MEGLOPOTT.

Azt a pénzt természetesen már nem fogjátok látni.

2017. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Apád még ma dobja ki, te is szakíts vele. Ez az összeg sajnos tanulópénz volt, nem fogjátok visszakapni. De azt is felejtsd el hogy ez a farok létezik.
2017. nov. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Salx Narval ***** válasza:
91%
Te nem tudod a választ? Kétlem. Kitenni a manus szűrét mielőbb, a lakásból és az életedből is.
2017. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!