Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok, akiknek...

Vannak olyanok, akiknek hasonló az apahoz való kötődés?

Figyelt kérdés
Édesapámmal élek,és van egy húgom is. Neki nem annyira,de én nagyon kötődök apukamhoz,18 vagyok,húgom 16. Én mindent megbeszelek vele,viszont pár barátnőm is furának tartja. ellenzik azt is hogy nem vagyok előtte szégyenlős,akar zuhany közben is beszélhetünk ha bent van a fürdőben,nem zavar ha úgy lát. Mert ő az édesapám. Anyukank sajnos elment,és mindent megkapunk apukanktol,ezért azt tartom hogy az őszinteséget nagyon is megérdemli, nyitottságot...

2017. dec. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Végülis ez tök hellyén való dolog.
2017. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó ha kötődsz, persze, de valahol nyilván meg kell huzni a határt
2017. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy személyben ő az apád és az anyád. Természetes hogy kötődsz hozzá.
2017. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ezzel semmi baj, csak nem kell elmondani senkinek.

A legtöbbször ember boldogsága , másban irigységet vált ki.

2017. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
ÖRÜLJ NEKI, HOGY ILYEN APUKÁD VAN!
2017. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez van velem is. Édesanyám még évekkel ezelőtt elhagyott, szóval teljesen apámra vagyok utalva. Én nem bánom, megértő, és ott segít ahol tud, és nagyon jó a kapcsolatunk, mindent elmondhatok neki.
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez abszolút természetes! Az emberek irigysége és prűdsége, viszont határtalan! Sajnos az emberek ilyenek! Nem kell nagydobra verni, nem kell a részletekről beszélni senkinek!
2017. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így vagyok apámmal, 19 vagyok. Annak ellenére is, hogy mikor több, mint 10 éve elváltak akkor anyámhoz kerültem. De mivel nem is voltak házasok, nem volt bíróság sem és így láthatás sem, mindig akkor találkoztunk amikor akartunk. Viszont apámra hasonlítok, anyámmal pedig szinte semmi közös nincs bennünk ezért nagyjából csak éltünk egymás mellett.
2018. okt. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!