Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya otthon vagy egy halálra...

Anya otthon vagy egy halálra ítélt házasság? Melyiket választanád egy 5 hós picivel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 23:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem szültem volna egy szar házasságba. A válást választanám és nem a szülést.
2017. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor még minden jó volt hidd el nem szültem volna ha akkor is ez lett volna
2017. dec. 2. 23:14
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ...mit jelent a halálra ítélt házasság?
2017. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Én 8 hónapos gyerekkel váltam, törvényes házasságban és életem legjobb döntésének tartom azóta is. (25éve)

Tehát, ha olyan súlyos a helyzet, akkor anyaotthon, ha más lehetőség nincs.

2017. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Fél év alatt totál elromlott minden, előtte meg teljes volt a boldogság? Kötve hiszem.
2017. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

#5

Pedig van ilyen.

Nem tudom, hogy a Kérdezőnél mi a helyzet, de a mi életünk az ékes példája.

8 év ismeretség, 5 év jónak mondható házasság után a férjem ERŐLTETTE a gyerekvállalást, pedig nem ebben egyeztünk meg.

Végül beadtam a derekam, majd 5 hónapos terhes voltam, amikor viszonya lett valakivel.

Totál meg volt szédülve, senki és semmi nem érdekelte tovább és sok-sok beszélgetés, fogadkozás, ígérgetés után elváltunk.

Hiszed, nem hiszed, így történt!

2017. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Az anyaotthonnal az a gond, hogy kevés van, de túl sok kétségbeesett anya aki be akar jutni. Így mérlegelés van, és listára tesznek.Egyből csak akkor kerül be valaki ha bizonyítottan életveszélyben az anya és gyermeke.

Az igazság az, hogy nem 5 hónap alatt változik meg az ember. Apró jelek már a kapcsolat elején ott van, amit talán egy kívülálló meg is említett, de a "rózsaszín köd" vagy nevezheted szerelemnek is, nem akartad látni, észrevenni. Sokan ott követik el a nagy hibát, hogy reménykednek abban, hogy a kisbaba majd csodát tesz. Biztos veled is ez volt. De utólag már kár azt mondani, hogy "én nem szültem volna" vagy "tuti nem megyek hozzá feleségül".. Ez már megtörtént. Így a lehető legjobb döntés az lenne, ha van lehetőséged elköltözni albérletbe, vagy valakihez aki segít, akiben megbízol. Beadod a válópert, és újra kezded az életedet. A változástól mindenki fél, és lehet azt hiszed nem lehet megoldani. Pedig lehet, még 5 hónapos babával is. Nehéz, de megoldható. Ha nincs senki akihez mehetnél azonnal, akkor marad a B terv. Tűrsz még pár hónapot, de közben gyűjtesz pénzt. Amint lesz pénzed, hogy bérelj valamit, már le is léphetsz. Sok sikert neked, és ne ad fel. A mostani helyzetnél minden csak jobb lesz.

2017. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Időpont ma 23:27

A te eseted is példázza, hogy nem 5 hónap alatt lett a férjed olyan amilyen.

Ugyanis a kis rövid történetből is észrevehető a volt férjed önzősége, és az, hogy az utolsó szalmaszálba kapaszkodott, hátha menthető a házasság. Azt hitte a közös babátok majd újra felszítja benne a férfit aki beléd szeretett. De téged akkor már rég nem szeretett. Tudod ez abból tudni, hogy rád erőltetett egy olyan dolgot amit a kapcsolat elején megbeszéltetek. Végül te magad is beadtad a derekadat. Elárulom, hogy ha nemet mondtál volna, akkor is elhagyott volna. Csak akkor az lett volna az indoka, hogy nem akartál gyereket..

2017. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

#8

Lehet!

De ezt már soha nem fogjuk megtudni.

2017. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
5 hónapos gyerekkel egyedul ??? " nehéz, de megoldható" ??? Kétlem
2017. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!