Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már akkor lépnetek a házasságb...

Már akkor lépnetek a házasságból, ha facebookon a férjetek valakinek udvarol vagy megvárnátok a tettlegességet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem biztos, hogy azonnal lépnék. Először nyilván felelősségre vonnám...megbeszélném a történteket. Meg attól is függ miket írogat.
2017. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Honnan tudod egyáltalán, kinek, mit írogat a férjed a facebookon??? - Amúgy nem, biztosan nem a virtuális, "közösségi médiától" tenném függővé a családom jövőjét!
2017. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszem, az emberiség akkor nő fel a közösségi média intelligens használatához, ha a "ki mit írt / lájkolt / jelölt a facebookon" jellegű kérdéseket legkésőbb kamaszkorban kinövi az ember:S
2017. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Mit értesz az alatt, hogy 'udvarol'?

Dicsérheted a kislovag ruháját, lovát anélkül, hogy akár a páncélja, akár a páncélozott lova kéne neked!

Ha dicsérem valaki haját, ruháját, jól karbantartott alakját, még nem jelenti, hogy az illető kéne nekem!

2017. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az akinek udvarol? Ismerik szemelyesen egymast? Van ra lehetoseg, hogy egy nap megismerje? Miket irogat, kap ra valaszt, batoritast?
2017. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj drágaságom, hogy egy kapcsolatban továbbra is két ember van. Szóval mégis miféle reakció az, hogy valakinek "udvarol" és akkor rögtön bevágom a sértődöttet és lelépek, mert az értelmi szintem egy ovodáséval egyenlő?! A felnőtt emberek megbeszélik az ilyet, mitöbb napi szinten kommunikálnak a gondjaikról-bajaikról. Ha neked ilyen a hozzállásod, nem is csodálom, hogy másfelé kacsingat, én is otthagynálak a halálba...
2017. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát az udvarlás is elég sok, nem szabadna, ha házasságban van veled ( sőt kapcsolatban is sok lenne nekem) és másnak udvarol...ez nekem se tetszene!!!

Tuti kérdőre vonnám!

2017. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Egyesek szeretnek túlozni. Feleség azt mondja, hogy a férje udvarol valakinek, közben a férjnek vagy egy jó barátja, aki nő és megdicsérte, hogy milyen jól néz ki egy adott képen. Tudod, egyesek tudnak hátsó szándék nélkül is kedvesek lenni.
2017. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakinek azt írom hogy "hiányzol" akkor az nem csak egy puszta "jól nézel ki " -vel egyenlő
2017. dec. 3. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Férjnél vagyok, van egy nagyon jó férfi barátom, aki a férjemnek is barátja és mégis ezerszer írtam már neki, hogy "hiányzol"...miért? Mert a barátom és hiányzik, sajnálom, hogy távol van és csak nagyon ritkán találkozunk... gondoltam, hogy a feleség csak egy házisárkány, aki otthon láncba kötve tartja a férjét és senki másra még csak rá sem nézhet.
2017. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!