Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 13 évesen a...

Normális, hogy 13 évesen a szüleimmel alszom?

Figyelt kérdés
Szeretek hozzájuk bújni, egyszerűen nem tudok az ágyamban maradni, csak ha szól a tv, és mivel vékonyak a falak, az zavarja őket. A lámpa meg már engem is zavar. Nem konkrétan a sötétségtől félek, erdős területen lakok falun, szoktam is sötétben hazajönni, és kicsit sem félek. Nappal csak horrorokat nézek, és sokat olvasok a dark webről, szóval nem vagyok félős. De egyszerűen nem tudok a saját helyemen aludn, és ezt nagyon gáznak tartom. Az is. Arra is gondoltam már, hogy bűntudatom van, ezért szeretek ott aludni, mert ha átölem őket, érzem hogy szeretnek. Igazából kicsit talán depressziós vagyok (Kérlek, ne támadjatok ezért, nem azért nevezem magam annak, mert szerelmes vagyok vagy valami, erről szó sincs, sok dolog történik velem, és nehezen dolgozom fel), és nem bírok velük beszélni róla. Lehetséges hogy ezért van?

2017. dec. 9. 20:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem normális.
2017. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Elhidegültek a szüleid egymástól teljes mértékben? (Házaséletet már nem élnek, stb. stb.)
2017. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem normalis, tonkre teszed a szuleid hazassagat. Vagy ott szexelnek melletted?
2017. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát, eléggé.
2017. dec. 9. 20:10
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Beteg vagy.
2017. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem szoktak. :D És nem az én hibám. Szeretik egymást, meg minden, de már nem annyira, sokat veszekednek. Nem szoktam mindig ott aludni.
2017. dec. 9. 20:12
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Tessék leszokni róla. Magad is gáznak tartod, tehát sikerülni fog. Kérjél kutyát, macskát, ölelgesd azt, és kapcsold ki a tévét. Ne nézz horrort meg ilyeneket, mert lehet, hogy azt gondolod, hogy nem félsz, de valamiért mégis szorongsz és nem tudsz elaludni. Nem kell filmeket nézni, olvasni kell, romantikusokat meg életszerűeket, pl történelmi, életrajz. Barátnőid vannak? (Feltételezem, hogy lány vagy.)
2017. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%
A dark webre hogyan kell felmenni? Évek óta érdekel senki sem tudja linket küldenél?vagy valki?
2017. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális. Lehet hogy pont azért romlott meg a kapcsolatuk, mert nem tudnak normálisan házaspárként élni.
2017. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Dark webre nemis mehetel fel magyarorszagrol!
2017. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!