Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok/házastársatok tudja...

A párotok/házastársatok tudja milyen kérdéseket irtok ide ki?

Figyelt kérdés
Tudja egyáltalán,hogy ezt az oldalt látogatjátok?
2010. jún. 2. 14:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy napi szinten itt kavarok. Néha küldünk egymásnak linkeket egy egy iszonyt gááz kérdésről, meg megvitetunk ezt azt. Azt, hogy milyen kérdéseket teszek fel, nem tudja, annyira nem érdekli ez. A barátaim viszont rendszerint röhögnek rajtam, hogy napi program a gyakorikerdesek.hu. Ha valamiről dumcsizunk, és véleménykülönbség alakul ki, vagy elmélázunk a dolgon, mindig mondják, hogy "majd este kérdezz rá a gyakorikérdéseken!!"
2010. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tudja és neki is van felhasználoja, de csak cukkoljuk egymást h elolvassuk a másét, amugy tudunk mindent:)
2010. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmi ilyenem nincs, így nincs kinek beszámolnom róla :D

23/L

2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja, bár lehet hogy már kifigyelte...

Amúgy szerintem annyira nem érdeklem, hogy itt végigolvasson mindent, hogy rájöjjön, mit írok én...Pedig lehet, hogy nem ártana, ha kicsit érdekelné.

2010. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudhatná? Tudja, és időnként elszoktam mondani, hogy mit kérdezek, vagy esetleg milyen kérdésre irtam választ. De nem ellenőrzi minden betümet.
2010. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy milyen kérdéseket, remélem nem:))

Azt, hogy nézegetem az oldalt gyakran, igen.

2010. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, szoktam is mutogatni neki , hogy milyen kérdések vannak néha ....:))
2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
azt tudja h napi szinten ittvagyok,nem valami vevő az oldalra,ezért nem is nézi.ha van egy-egy jó vicces kérdés azt megosztom vele,de jobb ha az én kérdéseimet nem látja,mert van ami róla szól.
2010. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak az kéne!!Ezek magán jellegű kérdések!Nem mondom,néha megosztom vele amit írok,vagy kérdezek,de még azt is utálom amikor mögém áll és beleolvas abba amit írok!
2010. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, mert nem érdekli különösképpen. Az érdekes kérdésekre és válaszokra viszont fel szoktam hívni a figyelmét.
2010. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!