Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok/házastársatok tudja...

A párotok/házastársatok tudja milyen kérdéseket irtok ide ki?

Figyelt kérdés
Tudja egyáltalán,hogy ezt az oldalt látogatjátok?
2010. jún. 2. 14:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Mi hárman vagynk egy családban(én a párom,és a 18 éves fiam) Mindhármunknak külön saját gépe van,így nem avatkozunk bele a másik dolgaiba.Ettől függetlenül a párom tudja,hogy feljövök erre az oldalra(hiszen néha olyan idétlen kérdések,és még idétlenebb válaszok vannak amiken jókat lehet röhögni,hogy felolvasom nekik)de nem érdekli a dolog.Azt nem írom,le,hogy ő mit gondol erről az oldalról,de nem is zavarja,hogy én látogatom(bár mostanában egyre ritkábban az oldal silánysága miatt)Eddig csak 3 kérdést írtam ki,és ezeket is tudja..Kamu,idétlen,undorító kérdéseket meg eleve nem is írok ki,így nincs miért titkolóznom.
2010. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tudja, néha fel szoktam olvasni, de nem nagyon érdekli.

Ha tele lenne az oldal autókkal, akkor itt lenne állandóan.

2010. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy ide járok, de őt nem érdekli ez az oldal, így nem szokott kérdezősködni ezzel kapcsolatban.
2010. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!