Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Egy biztos!!!H a párom fia nem lesz elhanyagolva semmilyen szintén .úgy h emiatt biztos nem sirhatott
2017. dec. 12. 16:19
 2/55 anonim ***** válasza:
51%
szerintem semmi köze hozzá,hogy nektek babátok lesz.az én férjem sem mesélte el az exének.a kislányuk tudta és ennyi.meg különben sem érdekelt volna hogy mit szol hozzá
2017. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem örömében sírt. :) Nem zsarolhatja őt a gyerekükkel többet a hátad mögött, valamint mondhatott neki valamit a szerelmük kezdetén, ami előhozta belőle a sírást.
2017. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
77%
Azért bőgött, mert eddig azzal vigasztalta magát, hogy őt úgyis több köti a férjedhez, mint téged, mert ő szülte meg a gyerekét. Most esett le a magas lóról.
2017. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
79%
Megsiratta a gyerektartás felét.
2017. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
74%
A párom exe már akkor is a sürgősségin töltötte az éjszakát, amikor megtudta, hogy sokkal jobb munkahelyem lett, mint ami neki valaha is lehet. :D Elájult a hülyéje, beteg lett az irigységtől.
2017. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Utolsó jót nevettem😂😂En is úgy érzem ,hogy kamuzkamuzik.....szerintem érez is meg valamit a párom iránt.Kevesebb pénzt nem fog kapni.mert én is támogatom ,a párom ,hogy amit tud vegyen meg neki.
2017. dec. 12. 17:08
 8/55 anonim ***** válasza:
51%
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi.
2017. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%
Amikor megtudta a férjem volt felesége, hogy kislányunk lesz, ( a férjemnek és volt feleségének fia van) Vett egy szép nagy macit.. Nagyon rendes ex. Lehet azért mert látja, hogy a fia nincs az apja részéről elhanyagolva, és én is nagyon bírom a fiút. Nyaranta nálunk nyaral, és szeret minket. Így a volt feleség is nagyon kedves. Néha megszokta kérdezni, hogy nem vesszük sértésnek ha vesz valamit a lányomnak, mert látott szép ruhát stb.
2017. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
83%
Talán még szereti a férjét, meghatotta hogy babátok lesz.
2017. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!