Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne a férjed/párod az...

Hogy esne a férjed/párod az alábbit mondaná neked?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki idén, hogy:

Mivel te most nem tudsz nekem ajándékot venni, én meg nem akarok kreatív lenni és gondolkodni, minek örülnél, legyen az, hogy semmit nem veszünk egymásnak. Ok?



2017. dec. 16. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értenék vele. Mi sem veszünk egymásnak ajándékot. Amire szükségem van, vagy csak úgy szeretném, azt megveszem magamnak, amire nincs szükségem, az meg mástól sem kell.
2017. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi pont ezt beszéltünk meg a barátnőmmel.

A lehető legjobb ötlet évtizedek óta.

2017. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

A karácsonyi ajándék mindig egy romantikus vacsi volt, mióta gyerekek vannak még nagyobb jelentőséggel bír,hogy kettesbe elmegyünk és nyugodtan vacsizunk.

A legelső karácsonynál agyaltam én is meg ő is,végül ő kapott egy üveg jó bort,én meg egy parfümöt...jó jó,de ő más fajta bornak jobban örült volna én meg másfajta parfümnek. Így arra jutottunk,hogy ezt ne erőltessük,majd beülünk valahova gyertyafény jól lakunk beszélgetünk és nagyon jó lesz az. Szóval azóta ez az ajándék.

2017. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Mi karácsonyra sosem veszünk külön ajándékot egymásnak.
2017. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó ötlet. Bár jobban örülnék ha kihagyná belőle a "Mivel te most nem tudsz nekem ajándékot venni, én meg nem akarok kreatív lenni és gondolkodni, minek örülnél" részt. Ha azt mondaná, hogy csöndes, nyugis karácsonyt akar felhajtás, ajándék után kajtatás nélkül vele, boldog lennék.
2017. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
*velem
2017. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekem a körítés nem tetszett :(

Nem érdekel az ajándék, nem vagyok már kisgyerek.

2017. dec. 16. 10:26
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
A legnagyobb ajándék, hogy együtt lehettek.
2017. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a körítés tényleg nem volt valami szép, de lehet hogy csak félreértetted.

Azért valljuk be egy pasinak hatalmas kihívás jó ajándékot venni (mert nem mondják ki nyilvánvalóan mire vágynak, vagy szeretnének egy csavarhúzót, de te laikusként úgyis pechedre pont olyat veszel amilyen már van neki :D )

Fordított esetbe is nehéz lehet gondolom tényleg egy jó parfümöt vagy akár ékszert venni, erre érthette, hogy nem tudna úgysem kreatív lenni. Remélem érted mit akarok mondani :-D

2017. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
No igen, a körítés tényleg gáz. Az ajándék nem csak üzletben vásárolható, még csak nem is feltétlenül kézzelfogható tárgy. Ezenkívül ez a szöveg arra utal, hogy pont az hiányzik a kapcsolatotokból, amitől a házasság házasság lesz.
2017. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!