Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet e irántam valamit a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet e irántam valamit a lány?

Figyelt kérdés
volt egy kapcsoltaom a legjobb barátnőmmel fiu vagyok ő 15 éves én idősebb vagyok tőlle szinte testvérként néztűk egymást.. egy este kikeztem vele nem volt szex csak csók .. el távolodott tőllem a lány majd szerelmet valtam neki ő ugy mégjobban .. de mikor találkoztunk mindig nézett titokban de én észre vettem .. állando menekűlt előlem.. ez igy ment kb 1 honapon át.. majd egy este már beleuntam és olyanokat mondtam ami nem igaz hogy már nem érdekell engemet már nem kőnyőrgőm neki hogy adjon még egy esélyt a barátságra.. hogy már nem szeretem... meg hogy ez nem bűn amit tettűnk.. mindenhez két ember kell... ő el gondolkodott és egy este meg bocsájtott azota nagyon jol kijővűnk.. de mintha sokkal tőbbet érezne irántam ugy érzem ahogy néz ahogy énekel ahogy rám mosolyog ahogy harapdálja a száját a haját cirógassa ahogy a kőzelembe jőn ahogy viccelődik ahogy rám nevet vagy hozzám szól ... adjatok egy választ szerethet e ? vagy csak tévedek .. mert én naprol napra jobban bele szeretek igy!!

2017. dec. 16. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Huuu,de durva a helyesírásod..

Szerintem kedvel!

2017. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most szeret vagy csak kedvel??
2017. dec. 16. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Terhes.
2017. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Úgy néz ki belészerelmesedett a kisasszony az uraságodba
2017. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért valld már be, hogy te hány éves vagy pontosan.
2017. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18
2017. dec. 17. 00:35
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy kapcsolatban elég ha az egyik fél inteligens. Szóval remélem, hogy legalább a lány az okos :)

Sok sikert, kapd el.

2017. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
😦🔫 Ezt rossz volt olvasni...
2017. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi de nem bírtam érthetően végigolvasnom téged. Az hogy érezhet a lány 15 évesen erről csak annyit hogy én nem lennék a helyedben újra 18.:-D )
2017. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!