Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lessz a barátom születésn...

Most lessz a barátom születésnapja, de még egy hónapja se járunk, nem ismerem annnyira. Fogalmam sincs, hogy mit vesgyek. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Valami szolid dolgot kéne vennem, de azért mégis olyat amit hát csak a barátnőjétől kap. Pengető, toll, bandás cuccok kizárva (most nem sorolom, hogy miért). A plüss az lehet kicsit eröltett... ő mondta, hogy semmit nem akar elsietni, azért nem tudom, hogy mit kellene. S.O.S. . :/
2010. jún. 2. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinál jeni finom sütiket. Na?
2010. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy póló?
2010. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jeni-->neki
2010. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könyv amit szeret? Cd? Valami cucc a számítógépéhez? Amúgy a süti szerintem is jó ötlet. Süss neki tortát, vagy vacsi? Esetleg közös kép egy keretbe?
2010. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy hónapja sem vagytok együtt, ráadásul azt mondja, hogy nem akarja elsietni a dolgokat, én nem készítenék süteményt. A saját készítésű süteménytől egy srác a közös otthon iránti igényedre asszociálhat, amitől megszólal benne a vészcsengő. Vegyél neki valami finom desszertet, az most még bőven elég!
2010. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék valamilyen jó kis forma tortát,valami kedvenc dolgával kapcsolatosat... Az nem túl erőltetett,nem túl nyomulós,de mégis szülinapi, jópofa és vicces is lehet... :)
2010. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem akkor szervezz programot. lepd meg valami belépővel, ahova ő akar elmenni. Menj el vele valami brutál akciófilmre, sztem azt értékelik:D vagy valami hasonló.
2010. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a süti jó ötlet, a közös kép bekeretezve egy hónapos kapcsolatnál felejtős! de bármit is adsz neki, szerintem semmiképpen ne vidd túlzásba a költekezést.
2010. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. úgy döntöttem, hogy veszek a vizipipájába dohányt. annak örül is és haszna is van. :D
2010. jún. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!