Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem segít nekem...

A párom nem segít nekem anyagilag! Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy albérletben. A párom szinte mindig itt van nálam, de pénzt nem ad. Nekem gyakran magamra nem jut pénzem, hiába keresek jól, az albérlet felemészti. Ő is dolgozik, de hiába kértem, minimális összeggel se segít. Van jövőm egy ilyen férfi mellett?
2017. dec. 20. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Nincs.Szerintem ezt érzed te is.
2017. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%

Ha ugyanúgy Veled megegyező arányban használja az albérletet, azaz Nálad eszik, fürdik, stb akkor jogosan várhatod el, hogy beszálljon a költségekbe.

Hogyan bánik Veled a mindennapok során? Törődik, figyelmes Veled ezt leszámítva? Szokott kedveskedni tárgyak vagy szavak által?

2017. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Nincs mellette jövőd. Ha nem ad bele a rezsibe, kajába, ne engedd, hogy nálad legyen.
2017. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen indokkal nem száll be a költségekbe, ha ugyanúgy használja az albérletet, mint te?

Az élelmezésbe sem száll be?

Én kitenném a szűrét, ha ezen nem változtatna, mert ez kihasználás, pláne ha amúgy is szűkösen jössz ki a pénzedből az albérlet miatt.

2017. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki, anyagilag, meg érzelmileg is jobban jársz.
2017. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jövőd ? Persze, hogy van. Legatyásodsz (bár jelen esetben nem éppen ez a szó kellene ide, csak lebugyisodsz nincsen), de kitartod a selyemfiút.
2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
csak kihasznál téged. én a helyedben már ma este kiraknám vagy holnap. és a legfontosabb: akárhogy próbál győzködni, ne higyj neki.
2017. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy HERE.
2017. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ok, hogy nem ad pénzt, de vesz valami kaját, vagy fizeti a vizet, amit használ? Áramot vagy akármit?
2017. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ha szinte mindig ott van, de semmibe nem "száll be", akkor gyakorlatilag csak élősködik rajtad.
2017. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!