Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi veszekedés. Kinél...

Karácsonyi veszekedés. Kinél mi az ok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 23:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Alkohol + maga az, hogy napokig együtt a család. E kettő előhoz olyan csipkelődést, ami később szemrehányás lesz, majd sértődés
2017. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen lehetett beleilleszteni a fat a talpaba es baltaval le kellett faragni. Anyam valasztotta a fat, egy ismeros hozta el. Velunk uvoltozott hogy szar fat vettunk mert vastag a torzse.

Utana a diszitesnel az izzokat kellett kibogozni es ott tesom szidott minket, hogy mennyire nem ertunk hozza.

2017. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Karacsonykor kerulnek felszinre azok a fajdalmak , elegedetlensegek , csalódasok amiket ev közben elnyomunk magunkban

Ilyenkor van idö a ragódásra es ami rossz , még rosszabbnak tunik

2017. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

"Nehezen lehetett beleilleszteni a fat a talpaba es baltaval le kellett faragni. Anyam valasztotta a fat, egy ismeros hozta el. Velunk uvoltozott hogy szar fat vettunk mert vastag a torzse.

Utana a diszitesnel az izzokat kellett kibogozni es ott tesom szidott minket, hogy mennyire nem ertunk hozza."


Az ilyenre mondom,hogy az ilyen embereknek kár karácsonyozni,ha nyűgnek érzik és csak a vita van belőle.Nem értem az embereket...

2017. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Semmi. El nem tudom képzelni, hogy olyanokkal éljek együtt, akikkel még karácsonykor is veszekedni kell. Mások biztos örökké élnek, ha ezt megengedhetik maguknak - az én életem ehhez rövid.
2017. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak rosszul esik, hogy a testvére és az apja még karácsonykor sem beszél vele, ezért beivott, anyukám meg megsértődött, hogy ilyenkor viselkedhetne normálisan.
2017. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Apàm végig ordítozott, először, hogy rossz kenyeret vettünk. Utána, hogy semmi sincs kész (segített?) Utána azért üvöltözött, hogy miért áltam neki főzni, mikor ő kiadta, hogy szaloncukrot kell kötözni. Sosem csináljuk azt amit mond, pedig ő tudja mit kell tenni. Sírva mentem el stb. Meg a gúnyolódás.
2017. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Kedves hatos igazad van. Nálunk is mindig Szenteste borult ki a,szaros bili. Mert ossze voltunk zárva idegenek akik mÉg irigyek is voltak egymásra,ez az ok sajnos másoknál is. Magyar család modell. Ajándék meg. Azt se tudták mire vágyunk. De ezek nEm családok. Mi se voltunk, évek voltak es végig bogott KarácsonYok mire rájottem h nincs ertelme megjátszani ezt, azóta párommal ketten vagyunk, minek menjek haza idegebekhez akik csak pénzt kérnek,folyamatosan piálnak,rosszabb esetbe verekednek es egymást mocskolják,képesek voltak a gyerekek elott is a musorra... Ezek. nem családok...
2017. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Javítva idegbetegekhez.
2017. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aki balhésan,kiegyensúlyozatlanul él,annak a Karácsony is ilyen.

Ezért sem értem,hogy akinek nem élvezet a fát megvenni,feldíszíteni,ünnepi menüt készíteni,értelmesen társalogni,értelmes emberekkel,értelmes dolgokról,az minek töri magát.

A sört egyedül is meg lehet inni,ugyanolyan nap,mint a többi.

2017. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!