Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok, Szülők! Megsértődnéte...

Anyósok, Szülők! Megsértődnétek, ha a gyereketek/menyetek/vejetek Facebookon betenne titeket korlátozottba (ismerős, de úgy látod a dolgait mintha nem lennél bejelölve neki, csak a nyilvános posztokat) vagy letiltana? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Én a személyes kapcsolattartás híve vagyok, és nem élem az életem a facebookon, így messze nem érdekel, hogy ki mit művel ott.Nem érdekel a like, a letiltás, vagy bármi más.

Én amúgy is betegesnek tartom ha alaki a facebookon éli az életét.

2017. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ha szülő lennék és a fiam / lányom korlátozottba rakna megérteném, elvégre mindenkinek kell egy kis személyes tér, csak mondja meg. Én is korlátozottba raktam a szüleim csak épp ők nem tudnak róla.
2017. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Néhány ember kifejezetten irritáló dolgokat tud megosztani naponta 20-30 poszt valamiről, ami elárasztja az ember hírfolyamát. Tehát, nem lepődöm meg, ha valaki így tesz, mindegy, hogy rokon vagy nem.
2017. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én azért tettem a párom egész családját korlátozottba, mert idegesített, hogy minden bejegyzésem alá kommenteltek, tették az idióta matricákat mindenhova. a másik pedig azért, mert messze lakunk tőlük, 2-3 havonta egyszer felnézünk egy hétvégére és zavart, hogy figyelnek. elég nagy sértődés volt, amikor a sógórnője látta az új nyaralós képeinket, anyós és a tesók pedig nem.
2017. dec. 25. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg. Nekem elég sok kategóriám van a faxbúkon, pl. munkatársak, exek, rokonok, kapcsolati szint szerint. Nyilvános posztjaim nincsenek :)
2017. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem sértődnék meg. Be se jelölném a saját gyerekem, nem hoznám kellemetlen helyzetbe azzal, hogy korlátoznia kelljen, mert nem tudja élni a saját, szülőmentes Facebook-életét.

Én be sem jelöltem egyetlen rokonomat sem, semmi köze hozzá a szülőknek, testvéremnek, sógornőmnek, hogy mikor vagyok fent, kinek mit kommentelek, akár vicceset, akár flörtölős dumát.

2017. dec. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Hát bocs, de ez tényleg nagy taplóság. Főleg hogy ezek szerint tudtad h ki fog derülni úgy is.
2017. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok anyós, sem szülő, de ebben az esetben akkor sértődnék meg, ha úgy érzem, normálisan viselkedem, és nem szóltak előtte, hogy bármi gond lenne. Sztem ha a matricázósdival gondod van, akkor szólj.
2017. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!