Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az unokatestvérek...

Mit gondolsz az unokatestvérek házasságáról?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Felejtős, elmebeteg.
2017. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit meredek, de genetikailag már annyira nem vészes. HA szeretik egymást, hajrá.
2017. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zoli780806 ***** válasza:
12%
Ha a vagyon egybentartása megköveteli, ám legyen.
2017. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, hogy milyen viszonyban voltak gyerekként.

Akivel együtt nő fel az ember, egyértelmű, hogy rokonokok és mindig is úgy tekintettek egymásra, ott nagyon gáz és beteg szerintem pont egymást választani.

De olyan is van, ahol az unokatesók sosem találkoztak gyerekként és felnőttként sem, nem voltak közös családi programok ,semmi, felnőttként véltelnül botlanak egymásba.

Úgy is furcsa,gyereket én tuti nem vállalnék így. DE teljesen más úgy a szitu, mintha együtt nőnétek fel és minden családi programon együtt lettetek volna kicsi korotoktól kezdve. Úgy nekem nagyon beteg.

2017. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy mit gondolok, a törvény nem tiltja.
2017. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha nem voltak genetikai betegségek a felmenőknél, akkor nem a világvége, de ha volt néhány fogyatékosság vagy ilyesmi, akkor gáz.
2017. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Einstein nem ellenezte.
2017. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha egymásba szerettek és azután derült ki akkor szerintem ez van..ha unokatesókként nőttek fel, akkor szerintem ubdorító. Nekem legalábbis az unokatesók tabuk, mintha semleges neműek lennének, nemhogy az első, még a másodunokatesók is.
2017. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Gyerekvállalás miatt nem javasolnám.

Több embert is ismerek, akinek szülei vagy nagyszülei unokatestvérek.

Mindegyik családban vannak genetikai eredetű betegségek, fogyatékosságok, nem is kevés.

2017. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!