Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok mindig egyedül...

Miért akarok mindig egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni a saját családom egyszerűen idegesítenek.Mindig egyedül akarok lenni.A koleszban nagyon jól érzem magam de könnyen be tudok sokallni valamiből.Legszívesebben elutaznék valahová de csak egyedül.A szüleim mindent megtesznek értem de nem tudom értékelni és idegesítő el számomra.Irígylem néhány osztálytársam a családi kapcsolataik miatt.Velem van a probléma?
2017. dec. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos hogy ez nagy baj lehet. Egy kicsit zárkózz be a szobádba hallgass zenét, olvass, gondolkozz rajta hogy ez mitől lehet. Ha megvan akkor próbálj változtatni rajta. Lehet hogy tényleg csak egy kicsit egyedül kell lenned és utána jobb lesz.
2017. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Introvertált vagy. Én szeretem a családom, de mégis szeretek elvonulni, amit ők nem értenek.
2017. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek többsége fárasztó és hülye. Nem veled van a baj 🙂
2017. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek egyedül lenni. Jó, ha együtt vagyok a családdal, párommal, de mindig jó érzés, ha tudom, hogy van egy kis idő, amit csak magamra fordíthatok. Nincs ezzel baj.
2017. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Kevés az infó, csak tippelni lehet, ill. azt mondani, amit hallani akarsz, de az nem biztos, hogy fedi a valóságot.
2019. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!