Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni a családom...

Nem tudom elviselni a családom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Utálom a családomat!

Apám folyamatosan cseszeget, minden apró hibámat felnagyítja, kiforgatja a szavaim az és azt hiszi, hogy ha agresszív és csak üvöltve beszél velem attól ő lesz a nagy és határozott, stb

...

Az anyám csak helyesel neki, és időnként (amikor nem csinálok semmit) odajön és elkezd piszkálni, zsarolni és fenyegetőzni.

Az öcsémmel egy szobában lakom és egyszerűen nem lehet kibírni mellette... Amikor anyáék nem látják akkor halkan olyanokat mond, hogy megöli a halamat, ha nem csinálom meg neki ezt meg azt, stb.

A házban csak akkor bírom ki, ha max hangerő hallgatók Valami zenét a fülhallgatómon,elegem van szerintem depressziós vagyok, múltkor pánik rohamon volt. A legjobb barátnőim kb.60 kilóméterre élnek, és nem akarom őket terhelni ezzel... Valaki tud tanácsot adni?

14/l



2017. dec. 28. 17:07
 1/6 .,,.,,.,, ***** válasza:
77%

Beszélj apukáddal hogy nem kell üvöltenie, hiszen normális hangnemben is megérted.

Egyéként pontosan hogy zsarol anyukád?

Öcsédnek nincs valami jàték, vagy bármi amit szeret? Ha van, akkor amikor zsarol, akkor megmondod, hogy ha meg meri tenni (megöli a halad), akkor te pedig elveszed/összetöröd a kedvenc dolgát.

2017. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom te mintagyerekkėnt viselkedsz ės mindig más a paraszt veled. Semmi okot nem adsz arra ahogy viselkednek veled.
2017. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mérj segítséget egyik tanárodtól!
2017. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszkorba érkeztél,emiatt is megtörtēnhet,hogy megfordul a világ körülötted.Valakinél észre sem lehet venni,másoknál viszont totális szembefordulás a korábbi önmagukkal és a harc a családdal,környezettel.Nem könnyű beszélni róla,még nehezebb tenni ellene.Mit tudsz csinálni,hogy mérsékelni tudd a helyzetet: Amikor szólnak hozzád annak van alapja vagy te lettél túlzottan érzékeny? Ugye nem viselkedett įgy a családod korábban? Az iskolával mi a helyzet? Vannak nagyszüleid akiket szeretsz és a hétvégéket náluk töltheted? Te miben vagy jobb a testvéred adottságaitól?
2017. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefonoddal, amikor az öcséd fenyegetőzik.
2017. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tini vagy és fáj a világ. Próbáld mindenbe a jót látni,még akkor is,ha nehéz. Menj el a barátnőiddel,menj fel az Allee-ba és nézz meg egy mozifilmet.
2017. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!