Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nagyszülők, ti adtok...

Fiatal nagyszülők, ti adtok fényképet az unokátokról a barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Közeli barátnak, de nem családtagnak.

Nem kérésre, csak magatoktól.

Olyan unokáról, akivel a barátoknak minimális kapcsolata van.


2017. dec. 29. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek? Magamtól biztos nem. Csak ha kérne.
2017. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megmutatom a kisunokám fotóit de nem osztogatom.
2017. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek?! A családtagok fotói csak a családtagoknak fontosak. Esetleg egy olyan barátnak aki családtagnak számít, az unokák is úgy szeretik mint egy nagyszülőt és viszont. Egyéb esetben a fiókját "díszítené" belülről a fotó, ez senkinek nem jó.
2017. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ötlet!:)

Még magamról sem osztogatok képet a barátaimnak, nemhogy az alig ismert családtagjaimról.

2017. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem adnek.
2017. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam. Nem adnék.
2017. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs unokám, de sértésnek venném, ha barátnőim rám kötögetnék az unokájuk fényképét. Mi a francért kellene adni?
2017. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ritka egységes válaszok :)

Csodálkoztam, hogy ez most v.mi új módi?


Köszi.

2017. dec. 29. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem kifejezetten zavar, hogy nekünk állandóan keresztbetevő családtagjaink minden alkalomra saját magukról, illetve fel-és lemenőikről adnak fényképet keretben ajándékba. Miközben tudják, hogy még a saját családomról, (gyermekeimről, unokáimról) sem teszek ki képet a házban. Mellesleg azt sem szeretem, amikor rokon, ismerős több száz képet mutogat a telefonján gyerekeiről, unokáiról.....ja, amúgy meg rossz a szemem, csak elmosódott foltokat látok a telefonon. Egyet-kettőt megnézek szívesen, de sokan az összeset meg akarják mutatni.
2017. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Soha eszembe nem jutna az unokáim képét odaadni egy számukra idegennek.

Ráadásul a fiam teljesen jogosan leüvölthetné a fejem, ha a gyerekek képét osztogatnám, mint a szórólapot. Azt hinné, kezdek begolyózni.

Őszintén szólva én még mutogatni sem szoktam a képeket, mert tudom jól, hogy a fenét nem érdekli.

Engem sem érdekelt soha másé, csak udvarias voltam.

2017. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!