Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek anyam...

Szerintetek mit kezdjek anyam parjaval?

Figyelt kérdés

Edesapam sajnos evekkel ezelott meghalt, azota anyukam uj part talalt maganak.Mar idosebb vagyok kulon elunk, bar kozel egymashoz. Viszont tobb mint egy evig nagyon messze eltunk egymastol, alig beszeltunk csak skypeon, mivel nem talalkozhattunk a tavolsag miatt, es remeltem ha visszakoltozok majd tobbet lathatom Edesanyamat, viszont a parja betegesen feltekeny es csak ugy talalkozhatok Anyuval ha o is ott van.. Nagy ritkan atjohet, de ha nem megy vissza fel ora mulva mar jon at a pasi ellenorizgetni, hogy mivan. De en szeretnek beszelni vele olyan dolgokrol is, amik mondjuk nem tartoznak a parjara.Melysegesen bosszant, es mondtam Anyunak, hogy allitsa le mert ha en fogom abba nem lesz koszonet.. Anyu megprobalta, erre a hapsi uzent nekem, hogy en allitsak magamon es fogjam fel hogy Anyam mar az OVE es ne akarjak vele talalkozni. Rettenetesen bosszant, felek hogy Anyukamat felelemben tartja.. Mit kene csinalnom?

21/L



2017. dec. 29. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Mintha anyosomrol es az uj ferjerol irnal.

Amig anyud is benne van ebben, addig nincs mit csinalj

2017. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Anyukád az övé? Basszus, ha édesanyád nem áll a sarkára, akkor ez a pasi el fogja nyomni, tönkre tenni. Tudod mikor engedném bárkinek hogy beleszóljon ha a gyerekemmel akarok kettesben lenni...anyukád is buta, nem azt kellett volna mondania hogy a lányom azt mondta hanem, hogy ÉN mondom. Nincs neki saját akarata?
2017. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Te semmit nem tudsz tenni. Majd anyudnak kell lépni, ha elkezdődnek a verések (el fognak kezdődni).
2017. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van neki, de nem mer szolni neki. Szerintem felelemben tartja..
2017. dec. 29. 15:36
 5/18 A kérdező kommentje:
Lehet mar elkezdodott csak Anyam titkolja. Aggodok erte. Ha anyam magatol nem kepes lepni tudok tenni erte valamit?
2017. dec. 29. 15:39
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Sosem értettem azokat a nőket, akik életközösséget vállalnak ilyen tahókkal, és aztán csendben tűrnek. Anyádnak ki kéne őt tenni az utcára és pont, majd keres magának mást akit nyomorgathat.

Erre ennyi a megoldás, amit anyádnak kell meglépnie.

2017. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Akkor kb az lesz mint nalunk...

Eloszor csak eloskodik rajta, elszedi az anyagiakat, korlatozza, ellenorzi a hivasokat, kirakja a lakasbol, majd ugy fogadja vissza hogy nem beszelhet senkivel a csaladbol! ennek mar tobb mint egy honapja, es tenyleg nem beszeltunk azota.

2017. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mielobb lépj. Mi az h az ové anyud nem tárgy. Miaz h ne találkozz vele. ElszigetelÉssel kezdi az ilyen pasi.. Ez saját tapasztalat. Egy pofon. Aztán jon a többi. Szerintem veri is.. Ne a korházba akard viszont látni.
2017. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szeretnek lepni, de nem tudom mit kene csinalnom..
2017. dec. 29. 15:50
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem neked semmit. Lehet hogy anyád osztva, szorozva összességében minden defektjére ellenére is úgy érzi, hogy jó neki az a pasas. Pl. egy lehetséges kombó: féltékeny, otthon nem segít, nem is egy férfiszépség, de nem italozik, nem nőzik, nem szerencsejátékozik, és nélküle sokkal nehezebben tartanám fenn a lakást is
2017. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!