Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Szerintetek egy párkapcsolatban 14 év korkülönbség számít?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok, a párom 34 éves fiú. Már lassan fél éve vagyunk együtt és még nem ütközött ki a korkülönbség.

2017. dec. 31. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Persze a lila köd miatt.

Majd eltelik 5 év, te 25 leszel, ő 40, te gyűrűt akarsz és gyereket, ő meg lekoptat és keres magának vagy egy másik 20 évest vagy egy nyugisabb 40est. Te meg elgondolkodsz, miért pazaroltad el a legszebb éveid egyikét egy olyanra, aki képtelen felnőttként élni és felelősséget vállalni bármiért is.

Most le fogsz pontozni, utálni fogsz, bemeséled magadnak, hogy te kivétel vagy és ti igazán szeretitek egymást, nálatok ez az egész máshogy van, máshogy lesz. Aztán sok év múlva majd talán belátod, hogy nem mindig az a jófej aki azt mondja, amit hallani akarsz. Sőt.

35N

2017. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
60%

Az a lényeg, hogy ti hogy érzitek magatokat együtt. Nem az, hogy ez bárkinek is furcsa lenne. Sokan csak irigyek lehetnek a párodra, pl. én :D

Ne aggódj ezen. Ha gondod lesz ezzel, azt érezni fogod, nem lesz szükséged kérdésre...

2017. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Van, amikor számít és van, amikor nem. Azaz, ha a felek adottságai olyanok, hogy fizikális és szellemi állapotuk alapján alapvetően nem különböznek egymástól. Ebe persze bele kell kalkulálni az előre nem látható jövőt, amikor pl. esetleg egy fiatalos 60 éves nő és egy 74 éves. agyvérzésen átesett öregember kerül a képbe.
2017. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha már feltetted ezt a kérdést,azt jelenti,hogy zavar téged a 14 év korkülönbség?A pasas az biztosan jól érzi magát ebben a kapcsolatban, de te hogyan érzed magad,mert inkább ez számit.
2017. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
38%
2 vagyok, 1-et átb'szták, de nem mindenki ő, te pl. te vagy :) Nem is meri a párod. Nem föltétlenül szemét az, aki idősebb. Én is tudnék komolyabban szeretni fiatalt, és szemét sem vagyok, Ilyen is van.
2017. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Főnököm és a férje között 22 év van. Már harminc éve együtt vannak... A legjobb házasság az ismerőseim közt.
2017. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőre ne hallgass, egy megkeseredett ember szövege. Valaki áthajította a palánkon és most utálja az egész világot. Simán működőképes lehet megfelelő komolyság esetén.
2017. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

A 34 éves már nem fiú, hanem férfi. Fél év alatt persze, hogy nem ütközött ki a korkülönbség, hiszen még csak randizgattok, eljártok ide-oda, ilyesmik. Együtt éltek már? Egy 34 éves férfinek azért már van erre általában igénye. Az én párom 33, de épp nemrégiben beszélgettünk róla, azt mondta, 35 éves koráig szeretne apa lenni. Te tartasz már ott, hogy esetleg egy egy éves kapcsolatban, 21 évesen teherbe ess? Az ő baráti körének valszeg a nagy részének van már gyere, és majd´ mindenki házas, míg a te barátaid hétvégenként hányásig buliznak. Ő 10 éve dolgozik, te kb tavaly érettségiztél.

Persze lehet, hogy sok mindenben tévedek, de szerintem ebben a korban rettentő sok a 14 év.

2017. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

"Az elsőre ne hallgass, egy megkeseredett ember szövege. Valaki áthajította a palánkon és most utálja az egész világot. "


Na, megjött a mindent tudó nagyokos. Meséld el akkor, ha ennyire ismersz, ki és hogyan hajított át a palánkon, ha neked ez a szent meggyőződésed.

Hallgatunk!

2017. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Én 25 vagyok, párom 42.

2 éve vagyunk egy pár, másfél éve élünk együtt. Őszintén szólva, eleinte nem is gondoltunk sokat a kapcsolatba, pont a korkülönbség miatt. Aztán összeköltöztünk, és mostanában akarunk házat venni közösen, illetve már utalgat az esküvőre, valamint tervezzük a babaprojektet, ingatlanvásárlás után.

Pont egyik nap beszéltünk róla, hogy nem gondoltuk volna, hogy ilyen jól összecsiszolódunk és ennyire működni fog a dolog.

Szóval nálunk nem számít a korkülönbség, de ezek mi vagyunk.

2017. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!