Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb karácson...

Mi volt a legrosszabb karácsonyi ajándék, amit közeli hozzátartozótól kaptál?

Figyelt kérdés
Ajándék lónak ne nézd a fogát, de van az a pont, amikor azt mondod, ennél a semmi is jobb lett volna.

2017. dec. 31. 13:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Iden turkálos ruhák,amit a munkahelyére vittek be a szegénynek,másik rokon szolta el magát,tudok ruhát venni a fizetésembol,meg turni is,izlésem se tukrozte sot s -es méretet kuldott. 180 centi vagyok, nagy cicikkel,kissé megalázo volt és megsértődott h szovátettem. Én vagyok a paraszt?
2017. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Sikosító, és közeli családtagtól..
2017. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Sikosito? :O Látom a fejed,esku,mikor meglátod. Vizuális vagyok. :) Ez nagyon nagy.
2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer nagyanyámmal voltam egy boltban, ahol árultak csecsebecséket is. Volt egy iszonyat ronda, tüll díszes habos babos ékszertartó, kerámia. Meg is jegyeztem, hogy milyen egy gusztustalan, giccses cucc. Azt kaptam meg karácsonyra mondván, hogy ő azt hitte, nekem az tetszik...
2017. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Ők viccesnek gondolták , én kevésbé :) Oké szülinapra még röhögtem volna, de karácsony ne erről szóljon..
2017. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én egy borotvahabot meg egy Old Spice golyós deót kaptam a szüleimtől. Nem ilyen boltban kapható szett hanem külön megvéve, átlátszó ajándékzacskóba csomagolva.

Tőlem vezetéknélküli fejhallgatót és elektromos lábápoló szettet kaptak (anyám régebben említette, hogy jó lenne neki)

Csak viszonyítássképpen: a húgomnak gofrisütőt vettek, unokáknak tabletet.

2017. dec. 31. 14:06
 7/24 anonim válasza:
27%
Csak a prűdekkel van baj. A többi nem gond.
2017. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#1 ez tényleg nagyon gáz, nem tudom, miért pontoztak le.
2017. dec. 31. 14:07
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Terhességi tesztet /Fiú vagyok/ Gondolták hátha kell majd a barátnőmnek. /szingli vagyok/
2017. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom Kérdező, innentől te is ezen a szinten ajándékozz nekik. Nem kell ebből ugyet csinálni,én se teszem már,nem egy nap kell eljátszani h hu de szeretek vkit adok is vmi szart neki h letudjam.
2017. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!