Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha kiderulne...

Mit tennétek ha kiderulne hogy az apatok nem is az igazi apatok? 18l

Figyelt kérdés

Velem most ez van.

Sokan mondják hogy nem ő az apam es valoszinuleg igaz is.


2018. jan. 6. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod? Sima szobeszédre én nem adnék.
2018. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon örülnék neki.
2018. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű, kérdezd meg a szüleidet. Ha nagyon a fejedbe beszélik hogy ez baromság stb... akkor mondd azt hogy akarsz csináltatni apasági vizsgálatot. Ha valóban az apád az igazi apád akkor bele fog menni mert tudja hogy nincs mitől tartania, és ha könnyen belemegy akkor már biztos hogy ő az igazi apád, így vissza is léphetsz ettől. De ha azzal jön neked hogy az is baromság meg értelmetlen na akkor már tényleg el lehet gondolkozni az apaságin, mert ha ennyire ellenkezik akkor tuti hogy titkolni való van. De ha ő nem ellenkezik, hanem anyud ellenzi kegyetlenül akkor lehet hogy apád is abba a tévhitben él hogy az övé vagy. Lehetnek meglepetések, én ezzel próbálkoznék be.
2018. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fajna, hogy 19 evig hazudtak nekem a szuleim, de ez a teny nem valtoztatna azon, hogy apa a mindenem, meg ha biologiai ertelemben veve nem is o az apam. Mindent megadott nekem mindig is, lelki es anyagi ertelemben veve is.
2018. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én örülnék, ugyanis apám egy idegbeteg aki meg keseritette az életem.

N25

2018. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En a mai napig sem tudom, hoogy igaz-e a szóbeszéd,de már soha az életben nem fogom megtudni.:(
2018. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Apám az igazi apám, le sem tudna tagadni, mert nagyon hasonlítunk egymáshoz. Engem sokat piszkáltak kiskoromban azzal, hogy ki tudja ki az apám, mert a művészi hajlamaimat tőle nem örökölhettem és hogy biztos valami festőművész, vagy szobrász az apukám és nagyon zavart, mert ez a piszkálás anyukámat kompromittálta. Ezek a megjegyzések nagyon zavartak, de nem kezdtem el gyanakodni, hogy más az apám.
2018. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
lényegtelen ki az ember igazi apja, ha egyszer ő nincs ott veled születésed óta és nem ismert el saját gyerekeként. Az az apád aki felnevelt és szeretett, pont.
2018. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de Ő lenne az igazi apám akkor is.


Ebben az esetben a genetikai apám csak spermadonor, aki az ürítés után pont leszart.

2018. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne buktasd le most már anyukádat.
2018. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!