Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ha a gyereketekről...

Anyukák, ha a gyereketekről lenne szó, elmennétek prostituáltnak?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel olyan élethelyzetbe kerülnél, és hogy a gyerekedet el tudjad tartani
2018. jan. 6. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem lenne más kiút és a gyerekeimnek már holnap nem tudnék enni adni, akkor igen
2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Inkább takarítani, utcát seperni mennék el.
2018. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Egy gyárba szinte bárkit felvesznek, oda mennék inkább.

2018. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Nagyreszt ugyis azt irjak hogy nem, de ha a gyerekerol lenne szo ugyis valtananak. Sok ilyen van es nem megvetendo. Gyari fizetesbol megnezem mennyire elnetek jol.
2018. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Ha elmennék prostituáltnak nagyobb veszélynek tenném ki őket és magamat is, mintha pár napig éheznénk együtt.


Kérnék kölcsön ismerőstől és a lusta s.eggemet elvonszolnám normális munkát végezni.


Ha nem lenne ismerős, akitől kölcsön tudnék kérni, eladnék valami háztartási gépet, ruhát, akármit, ami mozdítható és megveszik és azt az 1 fizetés nélküli hónapot kihúznánk.


Amíg el tudnám adni, hogy éhen ne haljunk, elmennék egy kisebb élelmiszerboltba, vagy nagyobba, lehagynék a büszkeségemből és kunyerálnék azok közül a kaják közül, amit már nem adnak el, 3 napos kenyeret, stb. Még ehhez is több gusztusom van, mint idegenek s.......t lenyelni pénzért.

2018. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk volt olyan gyerekkoromban, hogy napokig csak kenyeret és vizet ettük. Semmi bajunk nem lett. Inkább ez, mint hogy anyukám prosti lett volna.
2018. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Határozottan NEM. Bár nincs gyerekem, de egyszer az a kislány vagy kisfiú felnő, és elég sz*r lenne neki azt hallani az osztálytársaitól, hogy "Az anyád egy k***a.". Nekem is voltak olyan családi dolgaim, amit gimnazista koromban kibeszéltek az iskolatársaim, és bizony nem jól esett.

Voltam tartósan munkanélküli, s úgy tartottam fenn magam, hogy hitelt vettem fel, kölcsönkértünk ismerősöktől és eladtunk mozdítható dolgokat. Nem egy jó érv a prostitúcióra, hogy "Nekem gyerekem van.". Egy kicsit sem jobb anya az ilyen, mint aki nevelőszülőkhöz adja, ha átmenetileg nyomorult helyzetbe kerül.

2018. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Úgy vállaltam gyereket, hogy ne kerülhessek "olyan" helyzetbe. El se tudok képzelni olyan szituációt, amikor ekkora bajban vagyok, és ez az egyetlen kiút.

Ezer és egy más megoldás van.

2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Ismertem pár nőt, aki a "gyereke" miatt ment el prostinak, hát pont a gyerek érdekét nem szolgálta. 2 hétre kiment külföldre, a gyerekkel más foglalkozott, aztán drága ajándékokkal kompenzált. Utána persze nem tudott kiszállni, inkább a pénzt rakta volna félre és ment volna rendes munkára. Szóval nem, van rendes munka, lehet nem keress vele milliókat, de normális család marad.
2018. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert jó esetben van annak a gyereknek apja is, aki gondoskodhat róla, aztán segítenének a szüleim, a testvérem, a gyerek apjának szülei vagy testvére, és ha tényleg a gyerekről van szó, akkor nem szégyelleném mindegyiküknél végigkönyörögni, hogy segítsen rajta. Emellett keresnék melót gőzerővel.
2018. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!