Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is szar érzés ha a...

Nektek is szar érzés ha a testvérednek lesz barátja/barátnője? 14L

Figyelt kérdés
A nővéremnek már egy evé van barátja és egyre jobban kezd rám törni az egyedüllét. Nem arról van szó, hogy nem foglalkoznak velem, csak egyszerűen fáj nézni ahogy ölelkeznek, ahogy együtt vannak es nevetnek. Én imádom mind a kettő személyt, de együtt valahogy nem.

2018. jan. 8. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem.. Ezek szerint a nővérd csávójába vagy beleesve?
2018. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Győzd le magadban az irigységet (amely a 7 fő bűn egyike, és csak rosszabbá tesz téged)
2018. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Neked komolyan fáj, hogy a testvéred boldog? Azért gondolj már bele. Neked milyen lenne, ha a testvéred gondolná ezt.
2018. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Azt még megérteném, ha te lennél mondjuk 20 éves, régóta egyedülálló, és a 14 éves húgodnak lenne egy több hónapos kapcsolata...


De így ez hülyeség, ne haragudj!

2018. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még anno sem esett rosszul, ha a testvéremnek barátnője lett, mint amennyi idős most te vagy. Mindegyikünk élte a saját életét kapcsolat terén, de sosem voltam irigy. Te se tedd. Te is találsz majd magadnak valakit, és nem fog fájni, hogy ölelkeznek. Mondjuk tényleg: miért fáj ez neked? Talán a link miatt, amit idemásoltak? Mert más esetben nem szokott fájni, max. irigykedni szoktak.
2018. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#1 nem... Azért ilyen szintre nem süllyedek le... És még a többieknek mondom, hogy nem irigysegből beszélek, mert én nagyon örülök hogy a tesómnak bejött az élet. De tehetek róla, hogy amikor látom őket igy és zavar? Csak jól jönne egy társ vagy valami.
2018. jan. 8. 19:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ne vedd bántásnak, de 14 évesen még nem kellene aggódnod az egyedüllét miatt. Nagyon fiatal vagy.
2018. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Én megértelek,bár más korosztály vagyunk! :) Mind a két nővérem boldog párkapcsolatban él, én pedig még sosem tapasztaltam semmit ezen a téren. Engem nem zavar az,hogyha együtt vannak a párjukkal, egyáltalán, csak ha sokat vagy együtt párkapcsolatban élő emberekkel,nyilván eszébe jut az embernek,hogy de jó lenne ha...

18/L

2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert engem 14 évesen nem érdekeltek a fiúk, legalábbis nem úgy...
2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, nekem is rossz érzés volt, hogy a tesóm 22 évesen férjhez ment egy 5 éves kapcsolattal a háta mögött, és 23,5 évesen babát szült, én ugyanennyi idősen nemhogy szűz voltam, de még csak nem is csókolóztam és nem fogtam senki kezét...persze hogy bántott, egy pancsernak éreztem magam...az első randim kb. 22 évesen volt...


Azonban két dolgot mondanék - lehetsz majd akárhány éves, akárhány kapcsolattal a hátad mögött, ha épp egyedül leszel huzamosabb ideig, akkor is előfordul majd, hogy vágyakozva, keserédes izzel fogsz a környezetedben lévő szerelmespárokra nézni. Ez nem féltékenység és irigység, csupán vágy a boldogságra.


A másik dolog, hogy még nagyon fiatal vagy, lehet hogy még évekig egyedül leszel. Nem attól leszel nagylány, meg nő, hogy pasid van, vagy hogy lefeküdtél valakivel. Hidd el van időd, nem kell meggondolatlanul belerohanni semmibe. Én most 27 éves vagyok, és a fentebb irtak ellenére nagyon kiegyensúlyozott most az életem, boldog vagyok, párkapcsolatban élek, az előző kapcsolataimból tanultam. Szóval, ha úgy alakulna, hoyg még pár évig nem lesz senkid, attól az még teljesen normális, ne érezd baleknak magad,csak azért mert már minden osztálytársnődnek van barátja (ln igy éreztem 17-18 évesen) minden kialakul, csak van akinél később.

2018. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!