Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diák vagyok, nyáron másfél-2...

Diák vagyok, nyáron másfél-2 hónapra szeretnék kimenni Angliába dolgozni. Mennyi pénz kellene ehhez? (Repülőjegy, albérleti díj, belföldi utazások)

Figyelt kérdés
Van ismerősöm, aki majd segít, de mindenek előtt szeretném felmérni a lehetőségeimet.
2018. jan. 11. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan, én is jobban ajánlom ezt a módszert mert így legalább utána nézel mindennek ahelyett hogy másokra hallgatsz. Ha ezek után is van olyan dolog amit nem találsz akkor írhatsz. Ezt nem bunkóságból írom, én amondó vagyok annak hogy jobb hogy ha az ember ki ész egy pár órát az életéből és jobban utána néz a dolgoknak, főleg fontosabb döntések előtt.
2018. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Repülőjegy nem vészes. Mi 3 hónappal előre megvettük, akkor oda-vissza 30-ból kijött, pedig elsőbbségi beszállást kértünk plusz helyet is választottunk a gépen.

Belföldi utazásra ha városon belül maradsz arra ott az Oyster card, minél több zónában használod annyival drágább.

Albérletet nem tudok még sosem aludtam ott.

2018. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Melyik városba?
2018. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bristol
2018. jan. 11. 09:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1 szobás apartmanok bérleti díja 700+ font/hó (1 font most 350 huf)

De ha csak szobát akarsz valakinél, az is 400 körül van.


Utazások - abban ismerős segít, szerintem.

2018. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szép álom volt.
2018. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Esélytelen, minimum 150.000 Ft kell az első fizetésig. + Fel se vesznek diákmunkára. 😀
2018. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van pénzem, de nem mínuszba akarok kijönni, hanem legalább nullára. Ha többe kerülne az egész, mint amennyit keresek, nem vágnék bele. Nem diákmunka kell, hanem rendes. Van tapasztalatom sok mindenben, nyelveket is beszélek.
2018. jan. 11. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Mínuszban lennél biztosan ha csak nem ismerőshöz mész. Meg nem sok ember ad ki masfel-2 hónapra szobát. Ha van ismerősöd és tud szállást biztosítani akkor talán kijössz. Kor függő is mert ugyebár ha fiatalabb vagy akkor a minimálbér is kevesebb.
2018. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1.5-2 hónap nagyon kevés idő, ennyire nem éri meg. Csak 21 éves kor felett vannak magasabb bérek. A lakhatás + kaja nagyon drága. 200.000 Ft legalsóbb hangon, ha vadidegenekkel osztozol egy szobán/rossz környéken/munkás hostelben.
2018. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!