Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apa miért nem...

Szerintetek apa miért nem egyezik bele?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy lenne egy bál egy településen ahova el szeretnék menni mert közösségi munkából néhány órát írnak és néhány osztálytársam is ott lesz. De ez olyan hogy ott aludnánk és nekem buszoznom is kéne. Egyik fiú osztálytársam is velem jönne mert egy városban lakunk. Valamint amelyik osztálytársam szülei szervezik ezt az is fiú.Mind a kettő fiúval elég jóba vagyok de csak mint barát. Mivel apa nem nagyon ismeri őket nem akarja hogy ott aludjak. Én ismerem őket és nem lesz semmi baj de apa nem érti meg. Nem tudom miért pedig anya beleegyezett. Talán ennyire nem bízna bennem apa? És nem csak én lennék egyedül lány. több lány osztálytársam is ott lesz. És még külön is alszunk a fiúkkal.

Kérlek normális válaszokat írjatok.


2018. jan. 12. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Anyu az adu. Kérd meg, hogy próbálja meggyőzni, menj te is, 2 az 1 ellen :) Mondj érveket, mondd el, vigyázol magadra, tudsz vigyázni magadra :) Mondd el neki, ha tényleg bízik benned, akkor elenged. Mondd el, mi lesz: te egy barátnődnél alszol, a fiúkat csak a bálon fogod látni.


Használj E/1 személyt, hogy hangsúlyozd, magabiztos vagy, nem akarod magad a "lányok" közé "rejteni", de mondhatod szerintem akár úgy is, így azt hangsúlyozhatod, hogy nem leszel egyedül ott, mint lány :)

Ne kérleld, nem éri meg, mert 1/100 az esélye, hogy másképp dönt.

Csak ne egyedül beszélj vele, legyen ott melletted anyud, így te is bátrabb, határozottabb leszel :) ez, a határozottság a legfontosabb, hogy mutasd, talpraesett lány vagy

Szerintem csak nem látja, hogy nem egyedül leszel ott, mint lány.


Remélem, valamennyit segít :)

2018. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy egyből azzal kezdted, hogy két fiúval töltöd az éjszakát. Beszélj az egyik osztálytársaddal, hogy adja meg az anyja számát vagy add meg neki apádét. Így szülőként elmondhatja, hogy külön alszotok majd.
2018. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
A mi korunkban mikor én voltam fiatal,nem voltunk porázra kotve mégis felnott felelőssségteljes emberek lettünk. Talán nem poráz és lakat kéne,csak szimplán komunnikácio ami manapság hiányzik az emberi kapcsolatokbol azért megy tonkre ennyi család, párkapcsolat,házzaság. Lelet pontozni. :)
2018. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
#11 Az hogy nálatok úgy volt, az egy dolog. Én azért volt, hogy megszenvedtem vele. Mások vagyunk, más a környezet, nem kell rögtön leszólni a másikat :)
2018. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

Akkor legyen már olyan is, aki az apa pártját fogja. (Lehet pontozni!!!)


Kicsilány, szerinted miért nem akar elengedni?


Azért mert szeret és félt.

Mi APÁK ösztönösen védjük azt, akit szeretünk. Főleg akkor ha a mi kicsi lányunkról van szó.

Nem az a probléma, hogy nem hisz neked vagy nem bízik benned vagy nem hiszi el, hogy bízol bennük.


A probléma annyi, hogy Ő nem ismeri a fiúkat személyesen, csak azt tudja(ő is volt fiú..), hogy a sok kamasz 15-16 évesen nyitogatja a szárnyait.

Saját tapasztalatból tudja minden "lányos apa", hogy mennyire könnyű egy fiatal lányt behálózni, mire képes a csorda ereje és már nem az van, mint 3-4 évesen, hogy kb. ugyanolyan erősek vagytok.


Egy apát soha nem érdekli, hogy ki mit mond... főleg azért nem, mert mindig azon a 0,00000001%-on kattogunk, hogy mi van ha mégis beüt a krakk...

Olyankor kit vegyünk elő?

A GYK-n választ adó okostojásokat?

Attól jobb lesz valami?


Nem akarjuk soha azt látni, hogy a mi kis ékkövünk megreped és mi nem tudtunk semmit sem tenni..

Ezért sajnos sokszor fagyosak leszünk csak azért, hogy inkább te sírj egy kicsit most, hogy később mindketten.


Azonban nyugi! Mi is tudjuk, hogy hol a határ.

Karcolódni lehet(bármennyire fáj is nekünk), de a repedéseket jobb elkerülni.


Magyarul:


Engedd el azt a bált. Lesz még sok bál, buli, együttalvás.

Élvezd ki amíg apukád kislánya lehetsz(illetve hagyd, hogy ő is kiélvezze) :)

Később amúgy is jó pont lesz ez nála.


Hidd el büszke lenne rád, ha közölnéd vele, hogy:


Rendben apa, nem megyek el a bálra. De cserébe menjünk el kettesben máshova.

2018. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
ma 07:09-es: remélem, NINCS lányod, mert borzasztó rabszolgatartó ember vagy!
2018. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Amit nem irtal, hogy Hol aludna a csapat. Kinel? Vagy satorban?
2018. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

ma 07:09-es: szerintem neked sürgösen pszichológusra lenne szükséged, mert erösen a pedofília irányba mutatsz. Aki képes komolyan leírni azt, hogy egy 15!!! éves lánytól azt várja,inkább menjen az apjßaval kettesben valamerre, mint az osztálytársakkal/barátokkal, az beteg!

Ne akard a gyereket teljesen bebörtönözni és kisajátítani!

2018. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
59%

#16: egy 15 éves lány már inkább a haverjaival van.

De igen (és ezt anyaként mondom), az elejében baromira igazad van! Igen, pontosan ez az oka, hogy az apák féltik a pici lányukat, mert nagyon jól tudják, annak idején, ebben a korban ők mit csináltak a lányokkal.

Nálunk anno anyu volt szigorú, apu volt partner. És mindig ő segített megpuhítani.

Itt most anyukád a kulcs.

2018. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

10-es

Nem lesz ott felnott! Amelyik osztalytarsa szulei szervezik a programot, az egy fiu osztalytars. Errol szol a dolog. Sehol nem irta, hogy a szulok reszt is vesznek a programon. Megszervezik, de nem lesznek ott.

"Valamint amelyik osztálytársam szülei szervezik ezt az is fiú."

2018. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!