Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet észrevenni hogy...

Honnan lehet észrevenni hogy ha a pasi már nem szereti a csajt, de még mindig "együtt vannak"? Szóval a lány miből szürheti le, hogy a pasi már nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Én kezdem ugy érezni, hogy a barátom már nem érez irántam semmit, persze ha olvasnék 1-2 jelet akkor lenne mihez viszonyitanom.

Saját tapasztalatokat is várnék


2010. jún. 6. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem egy nő megérzi. Konkrét jeleket nem tudnék mondani.
2010. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Kevesebb szex, kevesebb beszélgetés, külön programokat csinál, stb.
2010. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokak szerint üldözési mániám van:S

És barátommal is összevesztem már a sok hisztim-és féltékenységem miatt (alaptalanok voltak!) szóval körülöttem lévők kinevetnek amikor ezt mondom, h nem szeret...már nem is emlitem nekik. Baártom meg mondja, hogy : SZERETLEK! stb.:

szóval lehet, h tényleg beteg vagyok:S csk érdekelt:

2010. jún. 6. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint én nagyon szeretem Őt.

És bármit megtennék hogy szerelmes maradjon belém és ne beszéljen a szakításról meg semmi ilyenek.

Szerintetek ezt hogyan érhetném el?

2010. jún. 6. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát tényleg csak beképzeled!!! Ha most a pasid folyamatosan azt mondja, h szeret, meg úgy is viselkedik, te meg egy házisárkány vagy, akkor előbb-utóbb ott fog hagyni! Állj már le!

Amúgy bocsi, de nem értem, h miért tetted fel ide ezt a kérdést, hiszen a barátaid is megmondták, h mi a helyzet, h csak bebeszéled magadnak az egészet. Ők ismernek, mi pedig nem! Most mit vársz el tőlünk? Mi oldjuk meg a gondjaidat? Ha dilinyós vagy, akkor meg pszichlógushoz és hagyd azt a szegény pasit békén! :S

2010. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mármint pszichológushoz..
2010. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy érhetnéd el legjobban, hogy veled maradjon, hogy nem veszekedsz vele, elhiszed, amit mond neked, BÍZOL BENNE ÉS MAGADBAN.

Szerintem is pszichológushoz kell fordulni, ha szenvedsz a féltékenységtől és a barátodat is megőrjíted vele. Hosszú távon ez lenne a legcélravezetőbb.

Mik a jelek?

Ez egyéni szerintem. Ha nem hív fel, mikor megígéri, eltűnik, nem beszélget már veled, nem ölelget, nem mondja, hogy szeret stb.

2010. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Azért azt a "szeretlek-et" ne vedd készpénznek. A pasik képesek megszokásból is mondani, egészen addig amíg egy másik nő nincs a láthatáron. Aztán hopp.. és már nem is szeret, hirtelen.

Egyébként hallottam egy módszert, régi, talán meg nagyanyáink korából: bízd rá, a vacsora, vagy az ebéd elosztását kettőtök között. Ha szeret, többet ad neked és a legjobb falatokat. Ha nem, magának veszi ki a javát, és a többet.

2010. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Azon, hogy egyszer csak azon veszed magad észre, hogy már nem olyan kemény a micsodája.
2010. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy férfinál a szerelem és a "kemény micsoda" 2 különböző dolog.
2010. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!