Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A noverem lassan 18 eves, es...

A noverem lassan 18 eves, es teljesen tönkreteszi az anyukamat es engem. Folyton teljes hangerovel ordit, csapkod, mar sokszor meg is utott minket mit lehet ezzel csinalni? Mashol is van ilyen?

Figyelt kérdés
Amiota elvatlak a szuleink harman eltunk egyutt, en 15 eves vagyok. Akkor kezdotott hogy betegesen tartott pl a kosztol, orditozott ha nem moshatta fel oran keresztul a kezet stb. Mostanra ennek vege, de most meg sokkal rosszabb. Olyan hangosan ordit artikulalatlanul hogy egyszer mar a rendoroket is kihivtak, persze addigra mar elment itthonrol. Folyton feneyeg minket hogy megol, meg is ut sokszor.Anyukamat teljesen tonkreteszi folyton lemondja, direkt azokat a dolgokat mondja amik tudja hogy megbantjak. Folyton sir miatta es en mar nem birom ezt nezni. Mit lehet ezzel csinalni??

2018. febr. 2. 08:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Mikor lesz 18?

AZnap szépen kitenni otthonról és kész

2018. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
Én átköltöztetném apudékhoz. Holnap itt a hétvége, neki lehet állni.
2018. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Még nincs 18, vigyétek be pszichiátriára.


Benn is tarthatják, és megvizsgálják, mi a baja, beszélgetnek vele, stb. Biztos a válás viseli meg, vagy az OCD-be kezd meghülyülni.

2018. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
A pszichiátrián a helye annak aki igy viselkedik...
2018. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Depressziós. Gondolom megviselte a válás. Pszichológushoz kéne járnia szerintem.
2018. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem értem, hogy hogy lett ilyen. Nem vagyok a verés híve, még gyerekem sincs, de én a 2. ilyen dührohamnál olyat leb*sztam volna neki anyud helyében, hogy megtanul repülni.
2018. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Pszichiátria gyorsan még mielőtt betölti a 18at.
2018. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk már rég lekeverhetett volna neki anyád vagy apád egy akkorát, hogy leesen a feje. Nem sírdogálni kell hanem nevelni. Egyébként egy válástól nem lesz ilyen egy gyerek sem, és a depresszió sablont is kár nyomatni. Egyszerűen egy neveletlen idegbajos gyerek, akit még most sem mernek nevelni, amikor már szétveri otthon a családot. Ha ilyen gyenge kezekben volt nem csoda, hogy így elkanászodott.
2018. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

A pszihés terheltség szinte bizonyos.

Vannak olyan intézmények ahol megnyugtatóan gondoznák a kedves nővért.De ha nem akarja,hogy kivizsgálják el kell hogy hagyja az otthonotokat a lenyugvó nap fényében.

2018. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy nm tudlak titeket sajnálni :) az első intő jel után vittem volna orvoshoz.. Nem várom meg amíg elszabadul a pokol.. A verés nem old meg nála semmit. Kezdjetek magatokkal es vele valamit mert ha tényleg kattos akkor lehet ennek nagyon nagyon csúnya vége lesz. Vagx saját magában tesz kárt vagy bennetek.
2018. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!