Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A noverem lassan 18 eves, es...

A noverem lassan 18 eves, es teljesen tönkreteszi az anyukamat es engem. Folyton teljes hangerovel ordit, csapkod, mar sokszor meg is utott minket mit lehet ezzel csinalni? Mashol is van ilyen?

Figyelt kérdés
Amiota elvatlak a szuleink harman eltunk egyutt, en 15 eves vagyok. Akkor kezdotott hogy betegesen tartott pl a kosztol, orditozott ha nem moshatta fel oran keresztul a kezet stb. Mostanra ennek vege, de most meg sokkal rosszabb. Olyan hangosan ordit artikulalatlanul hogy egyszer mar a rendoroket is kihivtak, persze addigra mar elment itthonrol. Folyton feneyeg minket hogy megol, meg is ut sokszor.Anyukamat teljesen tonkreteszi folyton lemondja, direkt azokat a dolgokat mondja amik tudja hogy megbantjak. Folyton sir miatta es en mar nem birom ezt nezni. Mit lehet ezzel csinalni??

2018. febr. 2. 08:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egy kiadós nagy pofon nem ártana neki, ahogy többen is írták...viszont ezzel vigyázni kell mert ha tényleg valami mentális baja van és bekattan akkor nektek mehet bármivel.
2018. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nem tudok változtatni hiába mondok bármit, nem hallgatnak rám. Már alig várom hogy elköltözzek innen és éljem a saját életem ahh tudom ez olyan "minden tini ezt mondja" de annyira elegem van itt mindenkiből hogy fuh. Bár csak mehetnék dolgozni hogy oda menjek ahova akarok
2018. febr. 8. 03:49
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljétek át, hogy miért pont a nővéredet viselte meg legjobban a válás.

Nem tudhatjuk mi történt. Tán valamit nem mer elmondani és azt rejti el a kiabálással, hogy neki még rosszabb lenne, ha kiderülne.

Talán a válás keresztülhúzta valamilyen számítást, vagy neki magának is vannak problémái, amikre a hercehurca miatt kevesebb idő maradt.

Legyetek rendesek egymással. Te még évekig számíthatsz édesanyád támogatására. Nővéredet meg nemsokára nehéz kötelezettségek fogják terhelni.

Anyukád ne sírjon, hanem oldja meg a helyzet, de ne a gyerekei kárára.

2018. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na és mi lett a vége?
2020. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%
Leversz neki két olyat, hogy jojózzon a szeme. Az én nővéremnek is kinyílt a csipája 18-20 körül, anyámékat becsicskította, én meg 12 évesen levertem neki olyat, hogy mindjárt tudta, hol a helye.
2021. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!