Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem normális! Elegem...

Apám nem normális! Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám minden hétvégén részegre issza magát, nem normális, anyukám folyton azt mondja hogy majd elválnak de soha nem fogja megtenni. Már 2 éve minden héten ugyanezt mondja. Apám persze hétköznap úgy viselkedik mintha semmi nem történt volna, anyukám nem szól hozzá oszt' ennyi. Hétvégen minden kezdődik elölről, és ez már kb. 6 éve. Teljesen ki vagyok idegileg, minden hétvégén éjjel ordítozás megy, már jobban várom a hétfőt mint a hétvégét. Anyukámnak mindig mondom hogy váljanak el, de nem teszi meg. A testvérem is kivan, és ezt már nem bírjuk. Már azon is elgondolkoztam hogy vagdosom magam mert annyira idegbeteg vagyok. Ez nem normális.
2018. febr. 2. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A vagdosás nem fog segíteni semmit,és lehet hogy még súlyosabban is árthatsz magadnak.

Kollégium esetleg?Nem tudom vannak e olyan kolik ahol hétvégén is lehet lenni de meg lehetne nézni.

Hány éve vagy pontosan?Nincs más rokonod akihez esetleg mehetnél?

2018. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vagdosd magad, az nem megoldás. Tudom jól, milyen alkoholista szülő mellett felnőni, és azért mondom, hogy az, hogy kárt teszel magadban, nem megoldás, mert én is álltam késsel az ereim felett, és álltam késsel a holtrészeg apám felett is, mikor rájöttem: nem ér annyit, hogy börtönbe kerüljek miatta. Az egyértelmű, hogy anyukád ha ennyi ideig nem lépett, később sem fog. Neked és a testvérednek magatoknak kell kitörni onnan, más megoldás nincs. Amint leérettségiztek, másik városban tanuljatok tovább, lehetőleg minél távolabb, és minél gyorsabban álljatok a saját lábatokra hogy ne függjetek tőle. Azért javaslom a továbbtanulást zsigerből, mert a kollégium jóval olcsóbb, mint az albérlet és van néhány évetek anyagilag összeszedni annyit, amiből el tudtok indulni.
2018. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam mikor összepakoltam és eljöttem hasonló okok mitt,nálunk Anyu végig nézte ahogy piás spermadonorom engem ütlegel csak mert suliba voltam és a szemétből kiturt buszjegyen bekkattant. Átkutattak mindig mindenem,h suli melett voltam meg stb,Anyu meg hagyta h üssön,mert addig őt béként hagyta,őt is rakta mint répát ha épp nem engem vert. Volt h suliba se mentem,ugy elvert,tanárok meg szartak az egészre. Ennyit az anyai szeretről amugy,normális nő nem szül iszákos féregnek,vagy ha már a gyereke veszélyben vagy megvédi,és kilép Anya otthon stb. 27 éve nem láttak.
2018. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt kellett volna tenni, mint az utolsó.

Engem sajnos tönkretettek de te ne hagyd magad. Sovány vigasz, de legalább nem bánt. Engem úgy megvert apám, hogy beszakadt a szám, illetve eltört az orrom. Tiszta vér voltam, illetve a szobám is. Aztán anyám azt tudta csinálni, hogy megérdemelted, meg még engem készítettek ki, hogy menj csak, úgysem hiszi el senki.

Ne ámítsd magad, nem fogja otthagyni, főleg, hogy nem is ennyire súlyos a helyzet.

Neked kell meglépni, amint lehet! Ezzel kellj, ezzel feküdj le és tegyél meg mindent a cél érdekében!

Nem segít semmit. Én is elgondolkoztam, hogy kiugrpk valahonnan, illteve bevettem két doboz gyógyszert. Csak a gyomromat csesztem szét vele, én voltam rosszul, nem ő.

2018. febr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok sajna nem nagyon van lehetőségem elmenni.
2018. febr. 3. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as! Megkérdezhetem, hogy hová mentél és mihez kezdtél?
2018. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok,Szombathelyen felszálltam a batyummal a vonatra és irány Pest. Egy éjszaka ott aludtam a pályaudvaron,nem volt leány álom,de nem volt rémálmom mint otthon,utána csöveztem picit,aztán barátok,kanapé, munkásszálló,leány álom volt albánok stb kozt 40 kilos nőként,mindenfélet válltam,kivéve a prostiságot és a bérgyilkosságot :D ,ujság hordás,takaritás,kutyasétáltatás,gyerekorzés,holapátolás,mindent ami jött,estin érettségi,utána egyetem,munka,nem volt szabad percem se,közbe sikerült egy alkoholistához hozzá menni lehet a minta miatt,de elváltam egy év elég volt, rossz döntés volt de erősebbé tett az is,azota második ferjemmel van három gyerekünk,egy diplomám,egyensbe jottem,voltam egy pszichoterapeutánál akivel kiástuk megrágtuk és eltemettük a multam,iszonyu gátak szakadtak fel bnennem a terápia alatt,de nem bántam meg semmit mert erősebb lettem általuk.
2018. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 le a kalappal
2018. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,nem volt konnyü,az elején néhol volt h megrogytam én is,de erő mindig van h felállj,már a gyerekimért se rogyhatok meg,de már nincs is miért. Amit elértem az egyedül nem más hátán,és büszke vagyok h a gyerekeimnek ezt adom majd a batyuba,kitartást és önbecsüülést. Néha hajszás nap után még most is álmodok apámékkal,de ez ezzel jár,van amit sose felejtünk el teljesen,és mindig tudjuk h honnan indultunk és hova jottottunk és csak ez számit. :)
2018. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ezt már nem bírom egész hétvégéim abból állnak hogy egyfolytában sírok meg nem tudom magam kipihenni meg a házimat is alig tudom megírni + semmi erőm nincs
2018. febr. 4. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!