Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a bátyám ellen?

Mit tehetnék a bátyám ellen?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap részegen jön haza, és mindenbe beleköt, veszekszi, mindenféle undorító szavakat mond rám és anyura.

Tegnap is megint részegen jött haza egyből ordítva rontott be a házba és odáig fajult most, hogy anyunak is neki ment fojtogatta,hátba vágta, engem is megrúgott ( azóta fáj). Több dolgot összetört, az ajtót is betörte mert bezártuk. És késsel is mászkált hogy ha rendőrséget hívunk leszúr minket, a kis állataim is leakarta szúrni. És már most gyomor idegem van, hogy este ha hazajön megint veszekedni fog. Én már idegileg kivagyok, nem bírom tovább azt kívánom bár meghalnék, nem birok így élni tovább. Egész eddigi életemben miatta szenvedtem és szégyenkeztem.

22L



2018. febr. 3. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívtok rendőrt? De komolyan. Zárakat lecserélni, a cuccait összecsomagolni és kirakni. Ha jön és veri az ajtót akkor meg kihívni a rendőröket és feljelenteni.
2018. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, távoltartási kérelem. Szedje a cókmókját, huzzon el. Minél előbb meglépitek, annal hamarabb lesz nyugalom. Gondolom nem arra vártok, hátha megjavul.
2018. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régebben mikor még apu élt, többször is volt rá ráhívva, börtönben is volt már.(de az más miatt.)
2018. febr. 3. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok ki a házból. Ha az albérletre és rezsire való megkeresésével lesz elfoglalva akkor nem részegeskedik.
2018. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én lépnék, csak anyu nem akar és tudom, hogyha a háta mögött csinálom én leszek a rossz.
2018. febr. 3. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Cuccokat összecsomagolni,zárcsere,rendőrség,néhány szomszéd barát segithet ajtót mutatni,nem a nyúl viszi a puskát. Ezért nem támogatom a fiuk herefejlesztését anyukák által.. Itt az eredmnény. Az alkoholista meg mindent és mindenkit tönkre tesz maga körül 18 évig éltem alkoholista apával,és én voltam a bokszolózsák.
2018. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anyu sem érti meg, hogy ha most nem lép ennél csak rosszabb lesz, én se lakok itthon örökre. El sem tudom képzelni miket fog művelni akkor ha csak ketten lesznek.
2018. febr. 3. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Anyád megérdemli ha ennyi esze van.
2018. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kidobtam volna a francba, ha az utcán fagy meg, az sem érdekelne, mert a tesód egy élősködő agresszív brom.
2018. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2018. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!