Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nők válaszára volnék...

Olyan nők válaszára volnék kíváncsi, akik megbánták, hogy olyan férfival élnek/éltek kapcsolatban akiknek már vannak gyerekei. Ha együtt vagytok még akkor mi tart még a kapcsolatban? Ha kiléptél, akkor mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés
Egyre többen élnek ilyen mozaikcsaládos kapcsolatban. Prezentációt készítek ennek a buktatóiról. Eddig azt látom, hogy inkább a nők viselik nehezen ezt a felállást, mindig a nő a gonosz, a mumus, általánosan elmondható, hogy a legtöbb nő nehezen éli meg a boldogságot ilyen kapcsolatban, sokszor kényszerként éli meg a mostoha szülő szerepet, panaszkodik fűnek fának de nem lépnek ki ebből a kapcsolatból. Miért nem? És mennyire igaz az,hogy úgy érzik nekik csak kötelességeik vannak, jogaik nincsenek. Miért tűrik akkor ezt a helyzetet, miért nem lépnek ki? Aki pedig boldog az ilyen kapcsolatban, az hogyan érte ezt el? Köszönöm a válaszokat.!

2018. febr. 6. 14:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok meg légy szíves,hogy akik együtt maradtatok ilyen kapcsolatban, ott közös gyereke(i)tek van e?
2018. febr. 6. 14:14
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak egy tanács, a kutatás úgy lenne reprezentatív, ha férfiak véleményét is meghallgatnád (akár külön kérdésben), és összevetnéd a két oldalt. :)
2018. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt ilyen kapcsolatom.

Gyerekünk született, nem maradtunk együtt. Nem miattam, miatta.

2018. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Előzőnek igaz van. Ha csak nők véleményét kéred ki az valami nagyon durva feminista cucc lesz 😅
2018. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nincs az a szerelem, hogy együtt éljek egy pulyás emberrel.
2018. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Én a környezetemben azt veszem észre, hogy azért a nők panaszkodnak a párjuk előző kapcsolatából való gyerek miatt, mert a férfiak nagyon ritkán kezdenek kisgyerekes anyukákkal, akikkel ugye a probléma nagy része van.

Nekem egy futó kapcsolatom volt egy gyermekét egyedül nevelő férfival(tehát nem éltünk együtt állandóan), de nem a gyerek 'miatt' mentünk szét. Bár az közrejátszott hogy kaptam az ívet állandóan hogy mit akarok egy 'gyerekes apával' jó nagy h*lye vagyok

2018. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem léptem ki, de a gyereket elüldöztem... nem is értem, miért nem áll velem szóba már 7 éve, hisz én semmit nem csináltam.

Ja, hogy állandóan piszkáltam, meg kiabáltam vele, megaláztam, az semmiség.


Mostohaanyám így viselkedett apámmal vlaó kapcsolatában velem. De tényleg nem érti, miért utálom, mint a szart. :)

2018. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Bnőm csak ilyen pasikat keres, mert egy betegség miatt nem akar semmiképp szülni. Mondjuk ritka jól szót ért a gyerekekkel.


3 kapcsolatáról tudok.

1. számúban óvodás kisfiú, az anya sajnos elhunyt. Imádták egymást, úgy gondozta mintha a sajátja lenne, a pasi viszont össze-vissza csalta, így vége lett.

2. kapcsolatban tinilány. Ott is közöttük nem működött a pasival, kölcsönösen. A lány azóta is keresi, a bizalmasa fiú-ügyekben is. :)

3. kapcsolatban tinifiú. Ő is tartja vele a kapcsolatot, pl. az apja nem engedte el egy koncertre, barátnőm is ment a jelenlegi párjával, a srác megkérdezte velük tarthat-e. Természetesen mehetett.


Szerintem nyitott, barátságos, befogadó. Nem akar irányítani, nem nevel, hanem tanácsot ad. Így a gyerekek maguktól kérik ki a véleményét. Elég nagy társasági életet él (nem bulizásra gondolok), így szerintem nem központi téma nála, hogy a volt feleség épp mit áskálódik, ha egyáltalán tesz ilyet. 120 más dolga van, amivel tud foglalkozni.


Azt is hozzáteszem, hogy soha nem miatta vált el senki.

2018. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azért a nők véleménye, mert általában a férfiak jobban elfogadják a párjuk gyerekét és kevésbé panaszkodnak. Ez miért van különben...? 🤔

Itt ezen az oldalon is rengeteg olyan kérdés van, napi szinten, hogy a nő kérdez mert nem érzi jól magát másodikként, mostohaként stb... inkább nőket érint a probléma szerintem. De ha férfi van hasonló helyzetben nyílván ugyanúgy válaszolhat, kíváncsi vagyok. Eddigi válaszokat köszönöm.

2018. febr. 6. 15:40
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

9-es, azért, mert a nők nagyrésze piszok irigy.


Egymásra, másra, az összes nőre.

Mostohaanyám pl. azért utált és csinált ki, mert

- hasonlítok anyámra - aki mellesleg 13 éves koromban meghalt, szóval neki aztán semmi "dolga" nem volt vele

- nő vagyok - fiatalabb, csinoabb, mint ő (ugyanis én a munka mellett is sportolok, meg normálisan kajálok és jó 10-zel kevesebb vagyok nála)


Munkahelyen is a női kollégákkal utáltam otthon dolgozni, mert 99%-ban kibeszéltek mindenkit, a "barátnőm2 összekavart az exemmel...


Hagyjuk, a férfiak nagy része ezerszer normálisabb.

2018. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!